Burmistrz Bilgin: Zamierzamy uczynić Sivas bazą do produkcji wagonów

Dążymy do tego, aby nasze Prezydenckie Centrum Informacyjne stało się amerykańską strefą produkcji wagonów.
Dążymy do tego, aby nasze Prezydenckie Centrum Informacyjne stało się amerykańską strefą produkcji wagonów.

Wizyta burmistrza Sivas Hilmi Bilgin z Turcji Rail Vehicle Industry AŞ (TÜRASAŞ). Burmistrz Bilgin przeprowadził badania w jednostkach w fabryce i otrzymał informacje o pracach od kierownika regionalnego TÜRASAŞ Atanura Karadağ.Burmistrz Hilmi Bilgin odwiedził TÜRASAŞ w ramach wizyt w firmie produkcyjnej i odwiedził zakłady produkcyjne w towarzystwie zastępców burmistrza Bekira Sıtkı Eminoğlu, Leventa Olgun i dyrektora regionalnego Atanura Karadağ. Burmistrz Bilgin, który otrzymał informacje o produkcjach podczas wyjazdu, nie zaniedbał spawania nowych szyn wagonów.

CHCEMY, ABY SIVAS BYŁ STREFĄ BAZOWĄ W PRODUKCJI WAGONÓW

W ocenie dokonanej przez uczonego podczas wizyty; „TÜRASAŞ jest jedną z ważnych wartości naszego miasta. Wiesz, nasza TÜDEMSAŞ przeszła do nowej restrukturyzacji i narysowała nową mapę drogową obejmującą Eskişehir, Sakarya i Sivas. Sivas kontynuuje swoje usługi jako regionalna dyrekcja w tym sensie. Regionalna Dyrekcja TÜRASAŞ nadal dostarcza naszym Sivom produkty o wysokiej wartości dodanej. Właśnie odwiedziliśmy nasze zakłady produkcyjne z naszymi cenionymi menedżerami i braćmi robotnikami. Produkujemy i wysyłamy nasze wyjątkowe wagony do różnych krajów świata. Naszym celem jest, aby Sivas stał się bazą do produkcji wagonów w sektorze transportowym poprzez rozszerzenie sektora prywatnego i podsektora w sposób zapewniający koordynację TÜRASAAS. W tej chwili naszą największą siłą jest TÜRASAŞ i Zorganizowana Strefa Przemysłowa Demirağ. Miejmy nadzieję, że wraz z ukończeniem infrastruktury Demirağ OIZ nasi inwestorzy zaczną przyjeżdżać do naszego miasta. Obecnie przydzielamy miejsca różnym firmom przed jego zakończeniem. Ponieważ wierzą w Sivas, polegają na dotychczasowej wiedzy, wizji i zasobach ludzkich TÜRASAŞ. TÜRASAŞ kontynuuje rekrutację nowego personelu zgodnie ze swoją strategią wzrostu w celu utrzymania tej struktury. Teraz ogłoszono, że 15-osobowy zespół spawaczy dokona nowego zakupu w maju czerwca ”. powiedziany.

MANIPULACJE WYKONANE DLA TÜRASAŞ SĄ CAŁKOWICIE NIEREALNE

Różne manipulacje są dokonywane w różnych umysłach, żadna TÜDEMSAŞ nie jest zamknięta, żadna nieuzasadniona czarna propaganda nie jest tworzona tak, jakby była zminimalizowana. Ten kraj jest nasz i pracujemy dla niego z miłością ”. Bilgin powiedział: „Mamy dług wobec naszego sułtańskiego miasta i staramy się zapewnić najlepsze usługi od przemysłu po edukację, od zdrowia po turystykę, od infrastruktury po transport, aby spłacić ten dług. Niech będą pewni, że „TÜDEMSAŞ”, „TÜRASAŞ” jako wartość dodana ze starego do produkcji i zatrudnienia w tureckiej gospodarce Sivas będzie kontynuowana poprzez specjalizację w obszarach o wyższych plonach. TÜRASAŞ nasza wartość jako wartość była ostatnią, dziś, jutro w Sivas, w Turcji, nadal będą naszymi wartościami ”. użył wyrażenia.

Dyrektor Regionalny TÜRASAŞ Atanur Karadağ wyraził zadowolenie z wizyty i powiedział: „Przeprowadzamy badania w naszej fabryce produkcyjnej z naszym prezesem Hilmi Bilginem. Jak zauważył nasz prezes, nasza produkcja idzie pełną parą. Eksportujemy nasze wagony, które produkujemy w Sivas we współpracy z 3 różnymi krajami. Wsparcie naszego prezydenta z nami również nas wzmacnia ”. powiedziany.

sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar