Przedstawiciele prasy zbadali inwestycje dokonane w Konyi

Przedstawiciele prasy zbadali inwestycje dokonane w Konyi
Przedstawiciele prasy zbadali inwestycje dokonane w Konyi

Burmistrz gminy metropolitalnej Konya, Uğur İbrahim Altay, wraz z przedstawicielami prasy odwiedził ulicę Abdülhamid Han, pawilon Akyokuş, żłobek Konya Ağaç A.Ş i ogród narodowy. Burmistrz Altay, stwierdzając, że ulica Abdülhamid Han, która łączy ulicę Beyhekim i Szpital Wydziału Medycznego Meram, jest ważnym punktem w ruchu miejskim, powiedział, że dystans 14,5 km można pokonać w około 10 minut. Burmistrz Altay, podkreślając, że pawilon Akyokuş, który swoją architekturą wpisze się w sylwetkę Konyi, oraz aranżacje pawilonu są kontynuowane w Akyokuş, podkreślił, że Akyokuş stanie się miejscem, do którego powracają bywalcy Konyi po wykonanej pracy. Burmistrz Altay stwierdził, że Konya Nation's Garden, którego ziemię przekazała Gmina Metropolitalna, to nowy teren zielony o powierzchni 108 tys.

Prezydent Altay, który jako pierwszy zbadał nowo otwartą ulicę Sułtana Abdulhamida Hana, powiedział, że ulica Abdülhamida Hana, która ma 14,5 kilometra długości, z trzema pasami ruchu i trzema pasami łączącymi ulicę Beyhekim ze szpitalem Wydziału Medycznego Meram, stanowi nową główną arterię.

ODLEGŁOŚĆ 14,5 KM MOŻNA ZNALEŹĆ W 10 MINUT

Wyrażając, że ulica Abdülhamid Han jest ważnym punktem w ruchu miejskim, burmistrz Altay powiedział: „Znajdujemy się na jednej z największych ulic, które zostały zbudowane tak długo za jednym zamachem. Najważniejszym problemem metropolii i metropolii jest ruch uliczny. Ludzie mają poważne problemy z ruchem ulicznym, zwłaszcza rano i wieczorem, aby dostać się z jednego miejsca do drugiego. W naszym mieście występuje natężenie ruchu wstecznego, zwłaszcza w regionie Meram w kierunku Seldżuku w godzinach porannych i wieczornych. Jak widać, ulica Abdülhamida Hana, którą otworzyliśmy w celu odciążenia obwodnicy Stambułu, zamieniła się w mocno uczęszczaną ulicę. Tutaj kontynuujemy nasze działania związane z pracami sygnalizacyjnymi. Zwłaszcza w rejonie szpitala Wydziału Medycznego Meram, z nowymi parkingami, które zbudowaliśmy i robimy, z reliefem tego obszaru, zwłaszcza w godzinach porannych od Meram do Selçuklu; Powstała nowa oś transportowa dla naszych obywateli, którzy wieczorem wyruszyli w drogę powrotną.” powiedział.

Stwierdzając, że w wyniku prób odległość 14,5 km można pokonać w około 10 minut, Altay powiedział: „Zysk osiągnięto zarówno poprzez zmniejszenie gęstości na obwodnicy, jak i przyspieszenie prac budowlanych w tym regionie. Z drugiej strony przeprowadzono tu ważne badania nad ulepszeniem Kanału Keçili. To miejsce kosztowało około 300 milionów lirów. powiedział.

RUCH MIASTA ZOSTANIE UŁAGODZONY DZIĘKI NOWYM ULICOM

Zauważając, że trwają prace nad otwarciem nowych ulic, które ułatwią ruch w mieście, burmistrz Altay kontynuował: „Obecnie prowadzimy poważne prace wywłaszczeniowe na ulicy Necmettin Erbakan. Z tej okazji wyłoniła się nowa oś, która połączy Fatih Caddesi z Meram Yeniyol, a stamtąd z Aleją Czeczenistanu. Prowadzimy również poważne badania na ulicy Alparslan Türkeş. Kontynuujemy produkcję nowych osi, które połączą ulicę Gaza z ulicą Karaman. Mam nadzieję, że nasze nowo otwarte ulice, a zwłaszcza ulica Abdülhamida Hana, będą korzystne dla naszego miasta. Będziemy kontynuować prace nad uregulowaniem ruchu w Konyi. Właśnie ogłoszono przetargi na dwa nowe węzły. Miejmy nadzieję, że planujemy jak najszybciej położyć pod nie fundamenty. Tym samym dążymy do wypełnienia naszych obietnic do końca 2023 roku. Chciałbym podziękować wszystkim moim przyjaciołom, którzy przyczynili się do tego”.

AKYOKUŞ KASRI WPŁYNIE NA SYLWETKĘ KONYI

Dokonując oceny w pawilonie Akyokuş, który jest drugim przystankiem wycieczki studyjnej, burmistrz Altay powiedział: „Mamy tutaj dwa ważne zadania. Pierwszy; Budowa pawilonu Akyokuş za mną. Zaoferujemy usługę restauracyjną, w której serwowane są rzadkie produkty kuchni Konya, o łącznej zamkniętej powierzchni 12 tysięcy metrów kwadratowych. Dodatkowo w miejscu, gdzie znajduje się nasz stary teren, w którym działamy pod marką Kafem, powstaje obiekt z kawiarnią. To najbardziej dominujący obszar Konyi. Po ukończeniu tego projektu, który swoją architekturą przypomina pawilon, chcemy wnieść istotny wkład w sylwetkę Konyi. Mamy nadzieję ukończyć to miejsce pod koniec kwietnia i oddać je do użytku naszym obywatelom, zwłaszcza w miesiącach wiosennych. W ten sposób Akyokuş zamieni się w miejsce, do którego często przyjeżdżają mieszkańcy Konyi.” wykorzystał jego wypowiedzi.

„AKYOKUŞ STANIE SIĘ JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH CENTRÓW ATRAKCJI W KONYI”

Burmistrz Altay, podkreślając, że podejmują znaczne wysiłki na rzecz promocji gastronomii Konyi, powiedział: „W tym celu otwieramy nowe restauracje, jednocześnie dopasowując naszą obecną działalność do Konyi. Powstaje kompleks z placami zabaw dla dzieci i parkingami, gdzie możemy służyć naszym obywatelom dużymi przestrzeniami, w których można organizować spotkania. Nasza druga produkcja to aranżacja płaszczy Akyokuş. Mamy nadzieję, że do końca 20 roku oddamy do użytku naszych mieszkańców budynek i obiekty, składające się z około 2 tys. W ten sposób Akyokuş stanie się jednym z najważniejszych centrów atrakcji Konyi.” złożył oświadczenia.

KONYA AGAC INC. PRODUKTY W CENTRUM SPRZEDAŻY SPRAWIAJĄ, ŻE MIASTO PIĘKNIE

prezydent Altay, obsługujący obszar 14 tys. metrów kwadratowych na obwodnicy Beyşehir; Konya Agac A.Ş., która obejmuje rośliny krajobrazowe, kwiaty sezonowe i certyfikowane sadzonki owoców, meble miejskie i materiały ogrodowe. Dokonał inspekcji Centrum Sprzedaży. Zauważając, że z jednej strony upiększają miasto, z drugiej chcą zapewnić mieszkańcom dostęp do kwalifikowanych sadzonek i sadzonek w celu upiększenia miasta, burmistrz Altay powiedział: wiedza o ogrodnictwie. Istnieje poważny obszar żłobka, zastosowaliśmy go w najlepszy sposób na Sultan Abdulhamid Han Street. W Ağaç A.Ş., która jest w XNUMX% własnością naszej gminy, sprzedajemy produkty po rozsądnych cenach, zgodnie ze standardami, których nasi obywatele potrzebują do organizowania własnych ogrodów. Nasi obywatele będą mogli tutaj naprawić wszystkie swoje braki. Ponadto nasi przyjaciele pracują nad sadzonkami owoców. Wiosną będzie można je zdobyć”. powiedział.

OSTATNIM PRZYSTANEKIEM PODRÓŻY INWESTYCYJNEJ BYŁ OGRÓD NARODOWY

Prezydent Ałtaj wraz z przedstawicielami prasy przeprowadził śledztwo w Ogrodzie Narodu, który ostatecznie został sprowadzony do miasta na teren starego stadionu. Burmistrz Altay powiedział: „Ziemia na tym obszarze została przekazana TOKİ przez naszą gminę metropolitalną, a te piękne obiekty zostały zbudowane przez TOKİ. Chciałbym podziękować naszemu ministrowi środowiska i urbanizacji, panu Muratowi Kurumowi, oraz prezydentowi TOKİ, Ömerowi Bulutowi”. powiedział.

„MAMY NOWE 108 TYSIĘCY METRÓW KWADRATOWYCH ZIELONEJ STREFY W SERCU MIASTA”

Prezydent Ałtaj, który podzielał opinię, że Ogród Narodu jest obecnie jednym z najczęściej użytkowanych obszarów parkowych w Konyi, powiedział: „Uzyskaliśmy nowy teren zielony o powierzchni 108 tysięcy metrów kwadratowych w sercu miasta, gdzie mieści się Biblioteka Narodowa znajduje się restauracja i kawiarnia, ścieżki spacerowe i boiska sportowe. . Właściwie jest to ziemia warta miliardy lirów, ale stała się nową atrakcją szczególnie dla naszej młodzieży i dzieci, otwierając się na użytek naszych obywateli. Jednocześnie szybko postępuje tu budowa meczetu Konya Ulu. Miejmy nadzieję, że do końca lutego planujemy zakończyć żelbet i wylać beton kopuły. Tym samym znajdujemy się na terenie, który jako kompletny kompleks będzie służył naszemu miastu. Jesteśmy w nowym centrum atrakcji Konyi, gdzie nasi współobywatele mogą posiedzieć wokół jeziora, posłuchać szumu wody w kioskach wodnych i skosztować najlepszych smaków konyjskiej kuchni. Jak wiecie miejsce to zostało otwarte podczas zbiorowego otwarcia naszego Prezydenta i oddane do służby naszym obywatelom. Wraz z sezonowymi kwiatami na wiosnę, to miejsce stanie się prawie nową atrakcją miasta. Niech nasz Ogród Narodu Konya będzie korzystny dla naszego miasta”. używane zdania.

Günceleme: 24/01/2023 15:56

Podobne reklamy

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar