Drugi biały raj Denizli, ośrodek narciarski Denizli, jest tłumnie odwiedzany przez odwiedzających

Drugi biały raj Denizli, ośrodek narciarski Denizli, jest tłumnie odwiedzany przez odwiedzających
Drugi biały raj Denizli, ośrodek narciarski Denizli, jest tłumnie odwiedzany przez odwiedzających

Ośrodek narciarski Denizli, który jest drugim białym rajem miasta po białym raju Pamukkale, po otwarciu nowego sezonu jest zalany gośćmi. Mieszkańcy, którzy lubią śnieg i jazdę na nartach w ośrodku narciarskim Denizli, największym i najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w regionie Morza Egejskiego, przeżyją niezapomniane chwile we wspaniałych krajobrazach.

Ośrodek narciarski Denizli jest zalany turystami

Centrum Narciarskie Denizli, które zostało zrealizowane przez Gminę Metropolitalną Denizli w celu uczynienia miasta ważnym ośrodkiem atrakcji w turystyce zimowej, jest zalane turystami wraz z otwarciem nowego sezonu. Podejmując zdecydowane kroki w kierunku stania się jednym z najbardziej preferowanych miejsc do uprawiania sportów zimowych, obiekt wita amatorów i profesjonalnych narciarzy z wielu miast Turcji oraz mieszkańców pragnących jeździć na snowboardzie. W ośrodku narciarskim Denizli, który jest największym i najnowocześniejszym ośrodkiem narciarskim w regionie Morza Egejskiego, mieszkańcy, którzy chcą cieszyć się jazdą na nartach, a także cieszyć się śniegiem, zwłaszcza w weekendy, stworzyli kolorowe obrazy. Ośrodek Narciarski Denizli, który dzięki swojej topograficznej strukturze i „kryształowej” strukturze śniegu, który występuje tylko w kilku miejscach na świecie, zapewnia ogromną przewagę podczas jazdy na nartach, jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby dzięki swojej codziennej infrastrukturze.

Nowy ulubieniec miłośników nart

Wraz z otwarciem sezonu mieszkańcy napłynęli tłumnie do Centrum Narciarskiego Denizli, takiego obiektu do miasta. kazanPodziękował Denizli Metropolitan Municipality za ich wysiłki. Oto opinie zwiedzających:

Erdal Naci: Przyjechaliśmy z dziećmi na piesze wycieczki i na narty. Bardzo dziękuję Gminie Miejskiej Denizli. Obiekt uważam za bardzo dobry. To bardzo piękny i doskonały obiekt.

Ismet Erdem: Przyjechałem z Izmiru z polecenia koleżanki. Bardzo mi się podobało i jestem zadowolona. Na szczęście pogoda dopisuje.

Mehmet Somunoglu: W tym roku najlepszy śnieg spadł w ciągu ostatnich 3-4 lat. Poniżej jest około 1 metra śniegu, więcej powyżej. Myślę, że to będzie bardzo dobry sezon. To będzie dobry sezon zarówno dla ośrodka narciarskiego, jak i dla nas miłośników nart. Nie tylko z Denizli, ale także z Muğli, Aydın i Izmiru. Właśnie usłyszano śnieg, aw nadchodzących tygodniach będzie ich więcej.

„Bardzo dobrze pasuje do naszego miasta”

Burmistrz gminy metropolitalnej Denizli Osman Zolan stwierdził, że ośrodek narciarski Denizli rozszerzył istniejący potencjał turystyczny Denizli do czterech sezonów i powiedział: „Nasz ośrodek narciarski Denizli, który stał się ważnym ośrodkiem turystyki w naszym mieście w zakresie turystyki zimowej, odpowiada naszym miasto bardzo dobrze. Bardzo ładny obiekt w Denizli kazandokuczaliśmy. Obiekt ten zachwyca nie tylko nasze miasto, ale także naszych gości z całego kraju. Po białym raju Pamukkale, nasze Denizli nadal jest jednym z miast, które wyróżnia nasz drugi biały raj, ośrodek narciarski Denizli. Mam nadzieję, że wielkie projekty dla naszego miasta kazanBędziemy dalej się wspinać” – powiedział.

Ośrodek narciarski Denizli

Ośrodek narciarski Denizli, położony w Bozdağ na wysokości 75 metrów w dzielnicy Nikfer w dzielnicy Tavas, 2 kilometrów od centrum Denizli, obsługuje narciarzy amatorów i profesjonalnych z najdłuższymi urządzeniami mechanicznymi o długości 420 metrów, drugim 1700 metrów i trzecim 1500 metrów. W centrum znajdują się 700 wyciągi krzesełkowe, 2 wyciąg krzesełkowy i spacer ruchomy. Ośrodek Narciarski Denizli, który dzięki swojej infrastrukturze i obiektom dziennym jest w stanie zaspokoić potrzeby swoich gości, dzięki swojej topograficznej strukturze i ukształtowaniu śniegu zapewnia wielką korzyść dla narciarzy. Podaje się, że teren narciarski I etapu Centrum Narciarskiego Denizli, który ma odpowiednie kryteria orientacji stoku (północ - północny zachód), jakość śniegu pod względem kurzu i kryształowego śniegu, ma powierzchnię 1 hektarów i podaje się, że region jest idealnym terenem do jazdy na snowboardzie.

Podobne reklamy

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar