Pierwsza faza budowy elektrowni gazowej na wysypiskach odpadów Sejmu

Pierwsza faza budowy elektrowni gazowej na wysypiskach odpadów Sejmu
Pierwsza faza budowy elektrowni gazowej na wysypiskach odpadów Sejmu

Prezes İBB, Ekrem İmamoğlu, zainaugurował I etap budowy Sejmowej Zakładu Produkcji Gazu Składowiskowego, który po ukończeniu będzie największym projektem na świecie, który będzie wytwarzał energię z gazu wysypiskowego zainstalowanego na jednym obszarze. Dzieląc się informacją, że obecnie 1 tysięcy gospodarstw domowych zaopatruje się w energię elektryczną z Sejmu, İmamoğlu powiedział: „Gdy osiągną pełną moc, te 90 tysięcy gospodarstw domowych będzie odpowiadać zużyciu energii elektrycznej przez 90 tysięcy gospodarstw domowych. Innymi słowy, oznacza to 465 milionów drzew, 60 miliony 2 tysięcy pojazdów wyjeżdżających z ruchu ”. „O wadze placówki na Sejmie mówię w kółko, podając liczby; Mówiąc, że takie obiekty nigdy nie powinny opuszczać naszych umysłów, powinny znaleźć miejsce w ruchach dotyczących priorytetów naszego kraju ”, powiedział Imamoglu:„ Takie podejście jest bardzo ważną receptą, którą możemy zastosować, aby dobrze wykorzystać nasze pieniądze i kapitał, skierować je na właściwe inwestycje, stworzyć trwałe wartości i wydostać się z trudności gospodarczych, w jakich znajduje się nasz kraj. W Stambule zobowiązaliśmy się działać zgodnie ze wszystkimi tymi zasadami. Nasz podpis potwierdza to zobowiązanie. „Nigdy nie zrezygnujemy z tego w każdej chwili naszego obowiązku”.


Otwarcie I Fazy Zakładu Produkcji Energii Gazu Składowiskowego Sejmu, który będzie największym projektem na świecie produkującym energię z gazu wysypiskowego zainstalowanego na jednym obszarze, po ukończeniu, odbyło się z udziałem Prezydenta Stambułu Metropolitan Municipality (IMM) Ekrema İmamoğlu. Wiceprzewodniczący CHP Ahmet Akın, zastępca Turana Aydoğana w CHP Istambuł, burmistrz Silivri Volkan Yılmaz, burmistrz Büyükçekmece Hasan Akgün i kierownictwo IMM byli obecni na ceremonii otwarcia. İSTAÇ A.Ş., która poczyniła duże wysiłki przy budowie obiektu i niedawno zmarła z powodu Kovid-1. Müzeyyen Canlı, żona dyrektora generalnego Mustafy Canlı, również uczestniczyła w ceremonii jako „gość honorowy”. Wygłaszając pierwsze przemówienie przed ceremonią, İstanbul Enerji A.Ş. Dyrektor generalny Mehmet Aslan Değirmenci podał szczegółowe informacje o obiekcie.

MUSTAFA CANLI NIE JEST ZAPOMNIANA
Po mikrofonie polowym İmamoğlu millers, od słów zaczęło się przemówienie, „bardzo cenny projekt w imieniu Stambułu i Turcji na cześć inauguracji, mam przyjemność i dumę”. Podkreślając, że dodali kolejną potężną elektrownię obok obiektów w Kömürcüoda i Odayeri, İmamoğlu przypomniał, że projekt ma historię około 8 lat. Stwierdzając, że było wiele problemów finansowych związanych z tym procesem, İmamoğlu podkreślił, że gdy tylko zaczęli pracę, wznowili projekt ze swoim zespołem. „Jak w każdej dziedzinie, w jaki sposób możemy zakończyć proces w najbardziej efektywny sposób poprzez prawidłową strukturę naszych zasobów, energii i czasu, jak możemy doprowadzić do tego Stambuł; Mówiąc, że zbudowaliśmy tę podróż ”, İmamoğlu poświęcił specjalny akapit późnemu Live, który przyczynił się do tego procesu. Imamoglu wyraził swoje uczucia: „Oczywiście straciliśmy drogiego przyjaciela pośród tych towarzyszy podróży, o których wspomniałem w tym procesie. İSTAÇ A.Ş. Straciliśmy naszego dyrektora generalnego, naszego drogiego brata Mustafę Canlı. Dziękuję jego szanowanej żonie, pani Müzeyyen, za przybycie tutaj i uhonorowanie nas, życzę jej miłosierdzia i mówię „Niech to miejsce będzie rajem” ”.

„GLOBALNE OGRZEWANIE I ZMIANY KLIMATU TO PODSTAWOWE KWESTIE”
Zauważając, że środowisko jest jednym z głównych punktów programu na świecie, İmamoğlu podkreślił, że koncepcje takie jak zmiana klimatu i globalne ocieplenie są najważniejszymi istotnymi kwestiami. Zwracając uwagę, że należy wziąć pod uwagę ostrzeżenia naukowców dotyczące tego złego kursu świata, İmamoğlu powiedział: „W dzisiejszym świecie, moim zdaniem, największym patriotyzmem jest jego ekologiczna tożsamość. To jest bardzo cenne. „Jeśli myślisz o swoich dzieciach, o swoim życiu, o swojej przyszłości, o swoim życiu i bardzo kochasz swój kraj, nie powinieneś nigdy i nigdy nie zapominać, że największym patriotyzmem jest prawdziwy ekologizm”. Ministerstwo Środowiska i Planowania Miejskiego przygotowało „Raport o wskaźnikach środowiskowych”, który zawiera niektóre informacje zawarte w İmamoğlu: „Niestety nasza Turcja, nasze powietrze i woda są brudne. Niestety, niedobór wody stoi u progu w imieniu naszego kraju z powodu zmian klimatycznych i szkód, które wyrządziliśmy. W szczególności zużycie pestycydów osiąga bardzo poważne wartości. Wszyscy słyszymy, wiemy i śledzimy, jak z dnia na dzień zmniejszają się nasze lasy i gatunki endemiczne. Pomimo tego niebezpiecznego trendu, wydatki na ochronę środowiska w naszym kraju niestety maleją, nie mówiąc już o pożądanym wzroście ”.

„WIDZIMY„ SKARB ”, GDY PATRZYMY NA NIEKTÓRE DANE”
Dzieląc się szczegółowymi danymi na temat zanieczyszczenia środowiska i niebezpieczeństw czekających świat, İmamoğlu ostrzegł, że obraz jest „bardzo bolesny”. Stwierdzając, że stół jest „równoległy do ​​nieostrożności”, İmamoğlu powiedział: „To jest burmistrz, administratorzy, urzędnicy rządowi każdego z nas polityków; to główna odpowiedzialność każdego z nas i to, co musimy wyartykułować. Wbrew tej odpowiedzialności, patrząc na niektóre dane, widzimy, że stoimy w obliczu zdrady. W tym kraju iw tym ukochanym mieście ukształtowały się niestety złe postawy wobec środowiska i złe praktyki, których doświadczyliśmy w ostatnich 15 latach. Zwłaszcza od dnia, w którym objęliśmy urząd, cenne jest dla niego, aby zawsze przypominał, jak powiedzieliśmy w każdym miejscu, że jednym z naszych tematów jest środowisko. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy koncepcję zieleni, pozycjonując miasto zielone, sprawiedliwe i kreatywne. Za to cenimy otwieranie i rozwijanie terenów zielonych ”.

„KANAL NIE JEST ISTANBULEM, POTRZEBUJĘ INWESTYCJI W TEN STYL”
Transfery Turcji to kraj zależny od ropy i gazu ziemnego İmamoğlu, „Tego rodzaju inwestycje, zmniejszają tę zależność, o ile naprawdę trzeba przenieść narodowe i cenne Unsui”. Właśnie z tych powodów, nie tylko w Stambule, Turcja jest cenna do rozprzestrzeniania się na całość tego majątku. Jest kwestia, o której będziemy mówić bez zmęczenia. To jest właśnie taka produktywna praca, takie produktywne projekty, podczas gdy praca doda niesamowitej wartości Turcji, zarówno nasza İstanbul'umuzda, takie projekty, podczas gdy kanał o nazwie Stambuł, Stambuł całkowicie niepotrzebny, zbędny, zajęty program Turcji, a także Stambuł Chciałbym ogłosić to naszym obywatelom, podkreślając, że przeznaczymy środki na projekt, który zdradzi jego otoczenie, oraz że przeznaczymy środki na projekty, które będą służyć Stambułu, jego mieszkańcom i naszemu krajowi ”.

„GDY ENERGIA JEST TAŃSZA, POWSTANĄ NOWE OBSZARY ZATRUDNIENIA”
Podkreślając, że wiedzą, że wielkość produkcji w różnych sektorach będzie rosła wraz ze spadkiem energii, İmamoğlu dodał, że w ten sposób powstaną nowe miejsca pracy. Zauważając, że przemiana gazu wysypiskowego w energię stwarza cenny i pozytywny wpływ ze środowiska na gospodarkę, od ludzkiego szczęścia do społeczeństwa, Imamoglu podał następujące informacje o obiekcie: „Jest to elektrownia o powierzchni 220 hektarów, która powstała na składowisku odpadów o powierzchni 6 hektarów. 10 tysięcy metrów kwadratowych zamkniętej powierzchni. Kosztuje nas 133 miliony 500 lirów. Naprawdę osiągnęliśmy ten koszt w naszej gminie dzięki ograniczonemu wykorzystaniu oszczędności kapitałowych. Ponadto, zgodnie z umową zawartą z EMRA, otrzymaliśmy licencję do 12 stycznia 2047 r. W pierwszym etapie Ministerstwo dostarczyło około 12 megawatów mocy z 17 silnikami gazowymi. Zaczęliśmy też sprzedawać energię do krajowego systemu poprzez rynek energii. W rzeczywistości obecnie wytwarzamy energię odpowiadającą rocznemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną 90 11 gospodarstw domowych. Innymi słowy; Wszyscy lubimy sadzić drzewa, czyli sadzić 500 milionów 435 tysięcy drzew. Oznacza to, że 25 tys. Pojazdów jest poza ruchem. Mamy nadzieję, że zwiększymy to miejsce do 90 megawatów i będziemy je stale zwiększać, uzyskując ciągłość. Kiedy osiągnie pełną moc, moc ta wyniesie 90 megawatów. W tym sensie mam nadzieję, że będzie to pierwszy obiekt na świecie z aktualnymi wartościami. dla Turcji i jesteśmy dumni, poważni. To cenny projekt, który razem przedstawiamy mieszkańcom Stambułu, kiedy cenne pieniądze naszego miasta są wydawane po grosz, w dobrze kontrolowany sposób. Gdy osiągnie pełną moc, te 465 tysięcy gospodarstw domowych będzie odpowiadać zużyciu energii elektrycznej przez 60 tysięcy gospodarstw domowych. Innymi słowy, oznacza to 2 milionów drzew, 300 miliony XNUMX tysięcy pojazdów opuszczających ruch ”.

„IMM DOSTARCZY 26 MILIONÓW DOLARÓW W CIĄGU 776 LAT”
„O wadze placówki na Sejmie mówię w kółko, podając liczby; Mówiąc, że takie udogodnienia nigdy nie powinny wychodzić nam z głowy, powinny znaleźć miejsce w działaniach dotyczących priorytetów naszego kraju ”, Imamoglu zakończył swoje wystąpienie następującymi słowami:„ Taka postawa polega na wykorzystaniu naszych pieniędzy i kapitału, kierowaniu ich na właściwe inwestycje, tworzeniu trwałych wartości i wychodzeniu z trudności gospodarczych, w jakich znajduje się nasz kraj. To ważny przepis. W Stambule zobowiązaliśmy się działać zgodnie ze wszystkimi tymi zasadami. Nasz podpis potwierdza to zobowiązanie. Nigdy nie zrezygnujemy z tego w każdym momencie naszej misji. Mam nadzieję, że gdy spojrzymy na ostateczny efekt tego rozwiązania, instytucja ta sprzedała 25 mln lirów energii elektrycznej nawet w 2 dni. Do końca roku nasze zarobki sięgną 11 mln. Mam nadzieję, że gdy w przyszłym roku zwiększymy nasze zdolności produkcyjne, osiągną one 200 milionów lirów rocznie. Spodziewamy się, że przychody z tego projektu osiągną 2047 miliard dolarów, 1 milionów dolarów przy dodatkowych inwestycjach do 137 roku. Biorąc pod uwagę, że 361 milionów dolarów z tego dochodu zostanie przeznaczone na rozwój i wydatki na obiekt tego miejsca, IMM zarobi 26 milionów dolarów w ciągu 776 lat z naszego projektu tutaj.

„STANDARD ŻYCIA 16 MILIONÓW ISTANBULU ZWIĘKSZY SIĘ”
„Cały ten dochód zostanie wykorzystany na bardziej ekologiczny, kreatywny i mądrzejszy Stambuł, sprawiedliwszy Stambuł. Razem podnosimy poziom życia 16 milionów mieszkańców Stambułu na znacznie wyższy poziom. W tym sensie każda praca, którą wykonujemy, służy dobru społeczeństwa, naszego narodu, naszego kraju i całej ludzkości, jest dla nas bardzo cennym elementem. Serdecznie dziękuję wszystkim moim przyjaciołom na stanowiskach kierowniczych, którzy poświęcili się całemu procesowi. Z całego serca oklaskuję każdego z nich. Zdrowie dla pracy i serca wszystkich. A zwłaszcza środowisko, a zwłaszcza gospodarka odpadami miejskimi, a zwłaszcza pozyskiwanie energii, która jest ostatecznym cennym wynikiem tego procesu, nigdy i nigdy nie pozostanie w tyle w naszych zasadach inwestowania. Życzę, aby elektrownia gazowa Sejmu na wysypiskach była korzystna dla całego naszego miasta, kraju i Stambułu. Zakończmy żartem: powiedzieliśmy „Mam młodość”. Powiedzieliśmy „nasze podekscytowanie jest wysokie”. Dodajmy dzisiaj; nasza energia jest teraz zbyt wysoka ”.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy