Taksówki i minibusy są dezynfekowane w stolicy

Taxi i dolmus są dezynfekowane w stolicy
Taxi i dolmus są dezynfekowane w stolicy

Gmina Metropolitalna, która intensywnie pracuje w nadgodzinach, walcząc z chorobami epidemicznymi i prowadząc regularne prace dezynfekcyjne w pojazdach transportu publicznego, rozpoczęła badania higieny w 7 tysiącach 701 taksówkach obsługujących w Başkent. Podczas gdy środki priorytetowe dla zdrowia publicznego były wprowadzane w życie jeden po drugim, Dyrekcja Generalna EGO zmieniła godziny pracy z powodu świąt. Podczas gdy zespoły Departamentu Policji sprawdzały prace związane z czyszczeniem i sterylizacją w hotelach w Ankarze, Dyrekcja Generalna ASKİ tymczasowo zamknęła oddziały zbiórki i subskrypcji w 2 lokalizacjach. Gmina Metropolitan przerwała również usługę namiotu kondolencyjnego dla zmarłych obywateli.


Gmina miejska Ankara kontynuuje działania higieniczne w całym mieście.

Podczas gdy zespoły Metropolitan mobilizują się do spełnienia wymagań instytucji i organizacji publicznych na rzecz organizacji pozarządowych, skrupulatne prace porządkowe są również przeprowadzane w pojazdach transportu publicznego używanych przez obywateli. Po metrze, ANKARAY, kolejce linowej i autobusach rozpoczęto prace dezynfekcyjne w taksówkach obsługujących Başkent.

ZASTOSOWANIE HIGIENY W PODATKACH

Podczas gdy badania nad dezynfekcją i sterylizacją są zwiększone w stolicy z powodu epidemii dotykającej świat, metropolitarne zespoły sprzątające, których pozwolenia zostały cofnięte, pracują 7 godziny na dobę, 24 dni w tygodniu, aby chronić zdrowie publiczne.

Na wniosek Izby Producentów Samochodów i Kierowców w Ankarze podjęto działania w celu zastosowania dezynfekcji wobec 7 tysięcy 701 taksówek służących w stolicy. Zespoły gmin miejskich; Kızılay Storage Area zajmuje się przede wszystkim higieną w trzech punktach, a także İskitler Zübeyde Hanım Mahallesi Mianka Boulevard Driver Room Plate Workshop i Varlık Mahallesi Yayın Sokak Market Place.

Stwierdzając, że będą regularnie sprawdzać prace dezynfekcyjne rozpoczęte dla taksówek, dyrektor generalny Generalnej Dyrekcji Funkcjonariuszy Policji, Veda Oğan, stwierdził, że Cevdet Kavlak, zastępca przewodniczącego Izby Rzemieślników i Kierowców w Ankarze, miał na celu zachęcenie obywateli do wygodnego wsiadania do taksówek w ostatnich dniach:

„Proces dezynfekcji rozpoczął się w 3 punktach dla naszych taksówek. Po tych procedurach mamy 450 zamkniętych postojów taksówek i zostaną one spryskane przed nimi. Chcielibyśmy podziękować naszemu metropolitalnemu burmistrzowi Mansurowi Yavasowi, który pomógł nam w tej sprawie i dał instrukcje dotyczące bezpłatnego opryskiwania ”.

Stwierdzając, że od 15 lat jest taksówkarzem, Temel Karuk zwrócił również uwagę na znaczenie wniosku dla zdrowia publicznego i powiedział: „Dziękujemy naszemu prezydentowi i naszej gminie za prace dezynfekcyjne, które nasza gmina wykonała dla taksówek”. Şevket Pamukcu, Dziękuję wszystkim, którzy przeszli - powiedział.

DEZYNFEKCJA W FASZTACH I STOPACH

Na intensywne zapotrzebowanie zespoły BELPLAS A.Ş pod nadzorem Dyrekcji Departamentu Policji rozpoczęły prace dezynfekcyjne na stacjach Bentderesi i Gülbaba Dolmuş za 2 tysiące 56 dolmusów. Seyfettin Aslan, dyrektor Departamentu ds. Zdrowia w gminie metropolitalnej, oświadczył, że dołożył starań, aby oczyścić siedzenia, okna i uchwyty:

„Staramy się nie zakłócać naszego rutynowego programu czyszczenia. Podjęliśmy również proces czyszczenia i dezynfekcji minibusów używanych przez mieszkańców Ankary. Pracujemy w tym samym tempie dla taksówkarza. Nadal służymy przez całą dobę. ”

Ankara Minibuscular Chamber of Craftsmen, sekretarz generalny Erşan Ağören podkreślił, że zdrowie publiczne jest priorytetem i podziękował burmistrzowi metropolitalnemu Mansurowi Yavaşowi za jego wsparcie.

AUTOBUSY PRZEWOŻONE PRZEZ UMRED PASAŻERÓW POWRÓT

3 obywateli, którzy mieli nadzieję na Ankarę i przybyli z zagranicy, przenieśli się do akademików w Gölbaşı autobusami EGO.

Podczas gdy zespoły BELPLAS przeprowadziły prace dezynfekcyjne w akademikach, w których zakwaterowano, 37 autobusów EGO, w których przewożono pasażerów, poddano dezynfekcji zgodnie z międzynarodowymi standardami w 3. Regionalnej Dyrekcji Obsługi Autobusów. Przeprowadzono również wewnętrzne i zewnętrzne czyszczenie autobusów, których filtry zostały odnowione poprzez sterylizację w systemie wentylacyjnym.

Seyfettin Aslan, szef Departamentu Zdrowia, który zbadał prace dezynfekcyjne na miejscu, powiedział: „Zdezynfekowaliśmy nasze autobusy przewożące pasażerów Umrah i zmieniliśmy je na filtry przeciwpyłkowe. Jako gmina miejska kontynuujemy naszą walkę z koronawirusem na najwyższym poziomie. Mieszkańcy Ankary mogą być pewni, że te autobusy są sprzątane w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli nasi obywatele zastosują się do środków ogłoszonych przez Ministerstwo Zdrowia, mieszkańcy Ankary z powodzeniem stoczą tę walkę. ”

GODZINY SERWISOWE REGULOWANE W MASOWYM TRANSPORCIE

Stwierdzając, że autobusy przewożące pasażerów przybywających z Umrah zostaną po raz drugi poddane dezynfekcji i zostaną oddane do użytku we wtorek 17 marca, dyrektor generalny EGO, dyrektor operacyjny autobusów, Mustafa Geyikçi, powiedział: „Podjęliśmy środki ostrożności. Wszystkie nasze autobusy są dezynfekowane. Mieszkańcy Ankary mogą spokojnie korzystać z naszych autobusów. ”

Stwierdzając, że Dyrekcja Generalna EGO poczyniła nowe ustalenia w sprawie pojazdów transportu publicznego (Metro, ANKARAY i Autobusy) w związku z wakacjami szkół przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Geyikçi powiedział, że „Semestralny program usług wakacyjnych” rozpoczął się w dniach 16-30 marca.

ODBIÓR WIESZAKÓW I ODDZIAŁY SUBSKRYPCJI W 20 PUNKTACH ZAMKNIĘTYCH W CZASIE CZASOWYM

Dyrekcja Generalna ASKİ postanowiła zamknąć 20 oddziałów, w których dokonywano transakcji pobierania i subskrypcji rachunków za wodę w ramach środków podjętych w celu ochrony zdrowia publicznego przed epidemiami.

Zgodnie z wyjaśnieniem, że inne oddziały w stolicy nadal będą świadczyć usługi, a abonenci mogą dokonywać płatności za pośrednictwem PTT, Internetu i banków, oddziały, które nie będą świadczyć usług tymczasowo, są następujące:

„Operacje subskrypcyjne Mamak i szwalni, Dikmen, Ayvalı, Etlik, Gazino, Andaç, Erdem, Pleven, Fatih, Yenikent, Şentepe, Karşıyaka, Newborn, Hüseyingazi, Aydınlıkevler, Mutlu, Eryaman, Güzelkent, Polatlı and Şentepe Collection Places. ”

HIGIENICZNA OPOWIEŚĆ W HOTELACH

Działania dezynfekcyjne przyspieszyły po ostrzeżeniu wysłanym przez Departament Policji do wszystkich hoteli w stolicy, obiektów noclegowych i łaźni.

Podczas gdy funkcjonariusze policji w Ankarze sprawdzali hotele, w wielu hotelach w stolicy zwiększono środki na rzecz zdrowia obywateli. Badając środki podjęte na miejscu, zespoły Departamentu Policji Metropolitalnej zaostrzyły kontrolę.

Gmina Metropolitan tymczasowo zawiesiła również usługę namiotu kondolencyjnego, którą wdrożyła dla zmarłych obywateli, aby zapobiec tworzeniu się tłumów i rozprzestrzenianiu się wirusa.

Do tego pokazu slajdów wymagany jest JavaScript.


Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar