Çardak Bridge kontynuuje pracę w pełnym rozkwicie

Prace nad akardak Bridge trwają z pełną prędkością: burmistrz Sakarya Zeki Toçoğlu, burmistrz gminy Pamukova Cevat Keser z budową mostu Çardak w pełnym rozkwicie.
Burmistrz Toçoğlu wyjaśnił, że most łączący dzielnice Pamukova Çardak i Geyve Bozeren zostanie ukończony w krótkim czasie. W ten sposób zwiększymy bezpieczeństwo transportu między Pamukovą a Geyve. Niech nasze miasto będzie lepsze ..
Burmistrz Pamukova Cevat Keser powiedział: Bridge Most Cardak ma ogromne znaczenie dla naszych obywateli mieszkających w dzielnicach Pamukova i Geyve. Rolnicy Pamukova i Geyveli korzystają z mostu Cardak, aby dotrzeć do swojej ziemi. Mamy nadzieję, że dzięki temu badaniu rozwiązamy poważny problem dla regionu. W regionie powstanie nowy most. Bardzo dziękujemy naszemu burmistrzowi Zeki Toçoğlu .. Ali Oktar, szef Departamentu Spraw Naukowych, który przekazał informacje o trwających pracach na akardak Bridge, powiedział: „Zapowiedzieliśmy już, że ukończyliśmy fundament mostu i rozpoczęliśmy układanie stosu. Nasze zespoły kontynuują pracę mostu. Mam nadzieję, że nasza praca zostanie zakończona w krótkim czasie. Z drugiej strony, prace remontowe mostów są kontynuowane w wielu częściach naszego miasta. Dzięki odnowionym mostom podejmujemy ważne kroki w imię bezpieczeństwa transportu w naszym mieście ”.
Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar