Acute Snow Sports Snowboard Team Covered Season

Zespół snowboardowy Acute Snow Sports zbliża się do mistrzostw: Zespół snowboardowy ACUTE Snow Sports, Erzurum / Palandöken, który odbył się w ośrodku narciarskim w dniach 12-13 marca 2014 r. W Mistrzostwach Turcji w snowboardzie, w zawodach wzięło udział 13 zawodników.

Startując pod patronatem MEDICALPARK-VBG DENIZCILIK-PEGASUS AIRLINES, zespół AKUT Snow Sports Snowboard Team wziął udział w Turniejach Mistrzostw Turcji w Snowboardzie, które odbyły się w ośrodku narciarskim Erzurum/Palandöken w dniach 12-13 marca 2014 r., z udziałem 13 zawodników. 1 złoto i 1 srebro w dyscyplinie slalom w kategorii juniorów chłopców, 1 srebro i 1 brąz w kategorii slalom duży, 2 złote w kategorii juniorek dziewcząt w slalomie i slalomie dużym, 2 złote w kategorii dzieci 2 dziewczyny, duzi chłopcy i duże kobiety w obu slalomach i Big Slalom Drużyna AKUT Snow Sports Snowboard Team, która zdobyła 12 medali i zdobyła łącznie XNUMX medali, zapisał się złotymi literami w Mistrzostwach jako drużyna, która zdobyła najwięcej medali i tytułów mistrzowskich. Drużyna snowboardowa AKUT, której głównym trenerem jest Słoweniec Tomaz Bernik, a asystentem Memet i Çiçek Güney, dała nadzieję na kolejny sezon.

Nazwiska i kategorie mistrzów i medalistów Drużyny Snowboardowej AKUT przedstawiają się następująco: