Zawodnicy z Manisy będą rywalizować w Ordu

Zawody Prowincjonalnych Mistrzostw Kadetów w Judo w Manisie odbyły się w Wielozadaniowej Hali Sportowej z entuzjazmem z okazji Dnia Suwerenności Narodowej i Dnia Dziecka 23 kwietnia. Zespół Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo zdobył w zawodach 10 medali zyskując jednocześnie dużą przewagę nad przeciwnikami. W drużynie zielono-białych złoty medal zdobyli Ali Çam w 38 kg, Kayra Karadağ w 42 kg, Ali Taha İnci w 46 kg i Osman Yıldırım w 50 kg. Yiğit Enes Çetin (38 kg), Nejlanur Tokgöz (40 kg), Süleyman Said Çimen (42 kg) i Zeynep Baysal (44 kg) również zajęli drugie miejsce i zdobyli srebrny medal. Mehmet Karakuzu i Halil Efe Çınar zajęli 2. miejsce i zdobyli brązowy medal w kategorii 42 kg. Zielono-biali sportowcy odnieśli znaczący sukces zdobywając 3 medali i zakwalifikowali się do udziału w Mistrzostwach Stars Turkey w Judo, które odbędą się w Ordu w dniach 10-3-4 maja.