Tofas, KarşıyakaBij inaczej

TOFAŞ zagra z Pınar u siebie w 28. tygodniu meczu tureckiej Super Ligi Koszykówki Ubezpieczeniowej. Karşıyaka stanął twarzą w twarz. Zespół Blue Greens rozpoczął mecz rozegrany w Nilüfer TOFAŞ Sports Hall z Cassiusem Winstonem, Calebem Homesleyem, Tolgą Geçimem, JJ O'Brienem i Austinem Wileyem, a swój pierwszy kosz zdobył od Tolgi Geçim. Drużyna Bursy, prowadząca po telewizyjnej przerwie o 5.20 11:9, mając na koncie punkty Austina Wileya i Tolgi Geçima, po przerwie odpowiedziała na punkty przeciwnika w postaci Cassiusa Winstona, Ege Demira i Özgüra Cengiza i zakończyła pierwszą kwartę prowadzeniem 22:21.

Pınar na początku drugiej połowy Karşıyaka Choć objęli prowadzenie 22-24 po rzucie za trzy punkty Erricka Mc Colluma, TOFAŞ Basketball Team odzyskało prowadzenie 28-27 dzięki punktom Ege Demira i Caleba Homesleya. Zespół Niebiesko-Zielonych, który w tym odcinku miał passę 13-0 po koszach Austina Wileya i JJ O'Briena po rzucie za trzy punkty Cassiusa Winstona, o 14.40:37 powiększył różnicę do dwucyfrowej (27-54), a Cassius Winston , Austin Wiley, Caleb Homesley Kontynuując zdobywanie punktów z Tolgą Geçim i Tolgą Geçim, TOFAŞ wszedł do szatni na prowadzenie 46-XNUMX, po koszach JJ O'Briena, Cassiusa Winstona i Zeljko Sakicia.

Na początku trzeciej kwarty zespół Bursy objął 12-punktowe prowadzenie (59-47) dzięki punktom Cassiusa Winstona i Caleba Homesleya, a kosze Austina Wileya, Caleba Homesleya i JJ O'Briena podwyższyły wynik do 25-68 w 57. minucie. TOFAŞ, który nie pozwolił reprezentantowi Izmiru na zmniejszenie przewagi w pozostałej części kwarty, na ostatnią kwartę wszedł z przewagą 82-73, mając na koncie Austina Wileya, Mustafę Kurtulduma, Caleba Homesleya i Cassiusa Winstona.

Pınar rozpoczął czwartą kwartę punktami Erricka Mc Colluma. Karşıyaka Najpierw w 31. minucie zmniejszyli różnicę do 5 (82-77), a w 33. minucie do 3 (84-81). Zespół koszykówki TOFAŞ w dalszym ciągu odpowiadał na punkty przeciwnika wraz z Cassiusem Winstonem, Tolgą Geçimem i Austinem Wileyem po krytycznym rzucie za trzy punkty Tolgi Geçima. Na 3.29 przed końcem drużyna przeciwna weszła na przerwę na żądanie z prowadzeniem 97-89 i wróciła po przerwie z Cassiusem Winstonem. zdobywając punkty wraz z Tolgą Geçimem i Calebem Homesleyem, gospodarze nadal odnosili zwycięstwo i zwyciężyli 111-91.

fontanna Karşıyaka Caleb Homesley został zawodnikiem meczu przeciwko TOFAŞ z 27 punktami, 7 zbiórkami, 5 asystami i 31 punktami efektywności; Cassius Winston był królem strzelców z 29 punktami, 2 zbiórkami i 3 asystami. W meczu, w którym Austin Wiley zanotował double-double z 20 punktami, 11 zbiórkami i 2 blokami, Tolga Geçim przyczynił się do zdobycia 15 punktów, 2 zbiórek i 6 asyst. W kadrze ze względu na udział zagraniczny nie znaleźli się Marcus Denmon i Omar Prewitt.

Zespół koszykówki TOFAŞ, który odniósł 11. zwycięstwo w lidze, swój kolejny mecz wyjazdowy rozegra z Bahçeşehir College w niedzielę 28 kwietnia. Mecz w Ülker Sports and Event Hall rozpocznie się o godzinie 20.30. Po tym meczu Blue Greens będą gościem Çağdaş Bodrumspor w środę, 27 maja, w 1. tygodniu meczu przełożonego.