Córki Poyrazın przegrały w domu z Yalıkavakiem

Rywalizująca w Superlidze Piłki Ręcznej Kobiet Bursa Büyükşehir Belediyespor przegrała u siebie 21-30 z Armadą Praxis Yalıkavak w 26. tygodniu.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, który zajmuje 18. miejsce z 7 zwycięstwami w 7 meczach w lidze, zmierzył się w Mudanya Sports Hall ze swoim trzecim wiceliderem z 18 zwycięstwami w 15 meczach. Ze swoim przeciwnikiem nie mógł rozpocząć meczu tak, jak chciał, przegrywając w pierwszej połowie ligi 3-40. Jednak Córki Poyraza szybko wyzdrowiały, 26. minucie 12-8 straty. Podczas gdy 7. minuta meczu minęła, gdy goście prowadzili 15:10, Bursa Büyükşehir Belediyespor nie zdołała zapobiec powiększeniu się przewagi i zakończyła pierwszą połowę wynikiem 8:16.

Bursa Büyükşehir Belediyespor drugą połowę rozpoczęła bardzo skutecznie, zmniejszając przewagę i w 38. minucie wyrównując wynik na 18-18. Jednak w kolejnym odcinku Poyrazın Kızları, który został wyeliminowany z meczu w wyniku kontrowersyjnych decyzji sędziów, nie był w stanie powstrzymać przeciwnika przed ponownym zdobyciem przewagi. Bursa Büyükşehir Belediyespor, nie mogąc zapobiec powiększeniu się przewagi, przegrał mecz 30-26. Bursa Büyükşehir Belediyespor zmierzy się na wyjeździe z Yenimahalle Belediyesi w poniedziałek, 29 kwietnia, w ostatnim tygodniu sezonu zasadniczego.