Bursa İnegöl Różnica w sporcie szkolnym

Gmina İnegöl, która wraz z rozwojem miasta kontynuuje swoją działalność na rzecz wychowania pokoleń, wyrobiła sobie markę dzięki zajęciom sportowym organizowanym w ramach Gminnego Klubu Sportowego. Dzieci, które kształcą się pod dachem Miejskiego Klubu Sportowego İnegöl, biegają od sukcesu do sukcesu w zawodach, w których reprezentują swoje szkoły.

W tym kontekście sportowcy z Miejskiego Klubu Sportowego İnegöl przenieśli swoją szkołę na podium w zawodach odbywających się w Bursie. W dniach 18-19 kwietnia 2024 r. na ściance wspinaczkowej Gürsu Sports Factory odbyły się Szkolne Międzyszkolne Mistrzostwa Województwa we Wspinaczce Sportowej.

W zawodach, w których w imieniu swoich szkół rywalizowali wspinacze sportowi z Miejskiego Klubu Sportowego İnegöl; Szkoła średnia Gazipaşa Bursa zajęła pierwsze miejsce w kategorii gwiazdorskich chłopców, Koç Primary School Bursa zajęła pierwsze miejsce w kategorii juniorek, Bakyapı Hacı Ali Bakgör School Bursa w kategorii młodszych chłopców, a Bakyapı Hacı Ali Bakgör School Bursa zajęła trzecie miejsce w kategorii gwiazdorskich dziewcząt. Natomiast w konkurencjach indywidualnych podesty we wszystkich kategoriach zapełniły się zawodnikami Miejskiego Klubu Sportowego İnegöl.