Ranking nauczycieli-sportowców z Izmiru

Zakończyły się zawody Master Winter Throws, Master Indoor i Halowe zawody olimpijskie rozgrywane w Bursie w dniach 24-25 lutego. Nauczyciele z Izmiru wrócili do miasta z najwyższymi wyróżnieniami podczas dwudniowych halowych mistrzostw lekkoatletycznych Masters Turkey.

W mistrzostwach; Nevvar Salih İşgören Nauczyciel w szkole średniej Arzu Yahşi; Zajęli 3000. miejsce w Turcji w biegu na 1 metrów w marszu, 3000. miejsce w Turcji w biegu na 3 metrów, a nauczyciel szkoły średniej 9 Eylül Adnan Şamil Yahşi zajął 5. miejsce w Turcji w wyścigu pchnięcia kulą i wrócił do Izmiru ze swoimi medalami.

Nauczycielka szkoły średniej Gazi Umurbey Melike Maraz; Pokazał doskonałe wyniki na zawodach, zajmując pierwsze miejsce w Turcji w biegu na 60 metrów, pierwsze w Turcji w skoku o tyczce na 1 metrów, drugie w Turcji w skoku w dal, drugie w Turcji w wyścigu w rzucie dyskiem i drugie w Turcja w rzucie oszczepem.

DAJĄ PRZYKŁAD DLA NASZEJ MŁODZIEŻY

Dyrektor Prowincjalnego Edukacji Narodowej w Izmirze stwierdził, że nauczyciele zdobyli wiele stopni naukowych na mistrzostwach i dali przykład młodym ludziom. Ömer Yahşi pogratulował nauczycielom z Izmiru ich wysiłków i osiągnięć oraz życzył im dalszych sukcesów.