Deszcz medali w pływaniu artystycznym z Eskişehir!

Pływacy z Metropolitalnego Klubu Młodzieży i Sportu Eskişehir zdobyli 14 złotych i jeden srebrny medal w Artystycznych Mistrzostwach Turcji w pływaniu.

Zawodnicy Młodzieży i Klubu Sportowego Metropolitan Eskisehir zdobyli medale w Mistrzostwach Turcji w pływaniu artystycznym zorganizowanych przez Turecką Federację Pływacką w Stambule.

Pływacy zdobyli medale w mistrzostwach, 14 złotych i 6 srebrny medal.Wyścigi rozgrywano w 7 różnych kategoriach: solo, solo mężczyzn, duet, duet mieszany, drużyna (+figurki), kombinacja dowolna, 8-9 lat, 10-11 lat lat, 12-13 lat.Zawody rozgrywane były we wszystkich kategoriach wiekowych: 15-XNUMX lat, Junior i Senior.

Pływacy Metropolitan Derin Şentürk, Ada Yazıcı, Ceren Baloğlu, Ediz Yılmaz, Dora Yılmaz, Elif Aksoylu, Doruk Şentürk, İlke Gümüş, Elif Yavuz, Meyra Aydın, Nehir Erdoğan, Elif Ceren Örüş i Kayra Aydın zostali gwiazdy mistrzostw swoim występem .