Bursa Büyükşehir Belediyespor pokonał İzmir Büyükşehir Belediyespor

Bursa Büyükşehir Belediyespor, który zajmuje 16. miejsce z 6 zwycięstwami w 8 meczach w lidze, w kolejnym etapie zmierzył się ze swoim przeciwnikiem z 17 zwycięstwami w 6 meczach w Mudanya Sports Hall. Poyrazın Kızları bardzo skutecznie rozpoczął mecz ze swoim przeciwnikiem, którego w pierwszej połowie ligi przegrał 27-19 i zyskał przewagę. Bursa Büyükşehir Belediyespor, która w kolejnym odcinku powiększyła przewagę, zakończyła pierwszą połowę prowadzeniem 24-11.

Poyrazın Kızları skutecznie rozpoczął drugą połowę meczu i nadal powiększał przewagę. Zwiększając różnicę do 49 punktów przy wyniku 39-23, w 16. minucie Bursa Büyükşehir Belediyespor utrzymała przewagę w dalszej części spotkania. Wygrywając mecz 45-29, Poyrazın Kızları odniósł 17. zwycięstwo w 7. meczu ligowym. Bursa Büyükşehir Belediyespor zmierzy się z Konyaaltı Belediyesi na wyjeździe w niedzielę, 20 marca 24 r., w 2024. tygodniu ligi.