Bursa Büyükşehir Belediyespor również pokonała Bigadiça Belediyespora

Bursa Büyükşehir Belediyespor zmierzyła się z Bigadiç Belediyespor, którego w pierwszej połowie ligi pokonała 3:0 na stadionie Cengiz Göllü Volleyball Hall i wygrała pierwszego seta meczu 25:19. Bursa Büyükşehir Belediyespor, nie mogąc zapobiec przewadze przeciwnika 25-21 w drugim secie, zdołała wygrać trzeciego seta 25-18.

Bursa Büyükşehir Belediyespor wygrała czwartego seta 25:18, a cały mecz 3:1. Dzięki temu wynikowi Bursa Büyükşehir Belediyespor, która odniosła 16. zwycięstwo w 10. meczu w lidze, w sobotę 17 stycznia 27 r. w 2024. tygodniu zmierzy się na swoim boisku z Galatasaray HDI Sigorta.

SALON: Cengiza Göllü

SĘDZIOWIE: Arzu Uzatöz, Öznur Tosun

BURSA METROPOLITAN GMINASPOR: Ahmet Samet Baltacı, Orçun Ergün, Bahov, Emre Batur, Okello, Gökhan Gökgöz (Caner Ergül (L), Fatih Cihan, Mehmet Hacıoğlu)

BİGADİÇ BELEDİYESPOR: Murat Al, Vefa Yılmaz, Eren Kanlı, Einisamarein, Nwachukwu, Taha Erden (Salih Özdemir (po lewej), Gökhan Çatal, Kadir Bircan, İlker Alican Çakır)

ZESTAWY: 25-19, 21-25, 25-18, 25-18

CZAS TRWANIA: 97 minut (26, 26, 23, 22)