Nilüfer Belediye zakończył FSK 2023 zwycięstwem 5 bramek

nilufer Belediye zamknął FSK bramką nCgUbstP jpg

Klub sportowy Nilüfer Belediye Football Sports Club (FSK), występujący w 3. grupie Regionalnej Ligi Amatorskiej (BAL League), utrzymał pozycję lidera, pokonując w 12. tygodniu meczu Arifiye Kalaycıspor 5:0. Nilüfer Belediye gościł drużynę FSK Sakarya na stadionie İbrahim Yazıcı. Zawodniczki Nilüfer rozpoczęły mecz atakami skrzydłami i już w 12. minucie zdobyły rzut karny. Napastnik Nilüfer Ali Şentürk nie wykorzystał rzutu karnego. Sześć minut po rzucie karnym Ali Şentürk po karomie w polu karnym umieścił piłkę w siatce i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 6-1. Kontynuując atak po bramce, niebiesko-zielono-biali piłkarze nie potrafili wykorzystać klarownych sytuacji, jakie mieli i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 0: 1 Nilüfer Belediye FSK. Z początkiem drugiej połowy Nilüfer Belediye FSK całkowicie przejęli kontrolę nad grą i przytłoczyli przeciwnika niebezpiecznymi atakami. Pod presją zawodników Nilüfer wygrali mecz 0:50 po bramkach Hasana Basriego Ünala w 58. minucie, İsmaila Cana w 67. minucie, Sinana Yıldırıma w 90. minucie i Barışa Bakçy w 5. minucie Nilüfer Belediye FSK zakończył rok 0 2023 zwycięstwami i zdobył 11 gole, utrzymując pozycję lidera z 33 punktami przewagi nad najbliższym rywalem. Piłkarze Nilüfer zmierzą się z zajmującą 3. miejsce w lidze Yalovą Yeşilovaspor w niedzielę 7 stycznia 2024 roku w ostatnim meczu pierwszej połowy.