Kocaeli Judoers wybuchają jak burza w Europie

Odnoszący sukcesy judocy z Kocaeli Metropolitan Municipality Kağıtspor, który wyrobił sobie markę dzięki sukcesom, jakie odnieśli na arenie krajowej i międzynarodowej, pomyślnie wrócili z Pucharu Europy Ümitler w Judo, który odbył się w Gruzji i Azerbejdżanie.

2 MEDALE W GRUZJI

Setki mistrzów judoków z kilkudziesięciu krajów wzięło udział w Georgia European Hopes Judo Cup. Gizem Dinçer z Kocaeli Metropolitan Municipality, który startował w turnieju w imieniu naszej reprezentacji, zdobył złoty medal w kategorii do 48 kg i stanął na najwyższym stopniu podium, natomiast posiadaczem srebrnego medalu został Emir Selim Arı, kolejny utytułowany zawodnik medal w 81 kg.

DESZCZ MEDALI W AZERBEJDŻANIE

W Europejskim Pucharze Nadziei rozgrywanym w naszym siostrzanym kraju Azerbejdżanie judocy z Kocaeli Metropolitan Municipality Kagitspor, którzy rywalizowali w imieniu naszej reprezentacji, pokazali wysoki poziom i zdobyli 3 srebrne i 2 brązowe medale.