Nieskrępowani mistrzowie Izmiru, 3. miejsce w Europie w IWBF EuroCup-XNUMX

Izmirska drużyna koszykówki na wózkach zajęła trzecie miejsce w Europie

Drużyna koszykówki na wózkach inwalidzkich Izmir Metropolitan Municipality Youth and Sports Club zajęła trzecie miejsce w Europie w IWBF EuroCup-3. Ahmet Efetürk, zawodnik z Izmiru, został najcenniejszym zawodnikiem turnieju i znalazł się w pierwszej piątce.

Drużyna koszykówki na wózkach inwalidzkich Izmir Metropolitan Municipality Youth and Sports Club zajęła trzecie miejsce w Europie w IWBF EuroCup-3. W IWBF EuroCup 3 rozgrywanym w Yalova, jednym z najważniejszych pucharów w Europie, Izmir Metropolitan Municipality zajęło trzecie miejsce w Europie, pokonując w ostatnim meczu brytyjskiego reprezentanta London Titan z wynikiem 69-56. Niemiecki zespół Hannover United zajął pierwsze miejsce w tych ważnych mistrzostwach, a Dinamo Sassari zajął drugie miejsce. Ahmet Efetürk, który pokazał dobry występ w mistrzostwach, został wybrany najcenniejszym zawodnikiem i znalazł się w najlepszej piątce turnieju.

5 meczy 4 wygrane

Izmir Metropolitan Municipality Youth and Sports Club, który jest w grupie B w IWBF EuroCup-3, pokonał francuski Toulouse IC 74-61, włoski Dinamo Sassari 71-67 i reprezentanta Szwajcarii Pilatus Dragon 67-42 w swoim pierwszym meczu. . Przegrywając 58-82 z niemieckim Hannover United w meczu półfinałowym, drużyna Izmiru zajęła trzecie miejsce w Europie, pokonując brytyjskiego reprezentanta London Titan z wynikiem 3-4 w meczu 69-point-56.

Reyhani: Jesteśmy szczęśliwi

Trener Ali Reyhani, który powiedział, że cieszą się z powrotu do Izmiru z trofeum, powiedział: „Zajęliśmy trzecie miejsce w Europie w EuroCup-3 rozgrywanym w naszym kraju. Przegraliśmy z drużyną mistrzów w półfinale i pokonaliśmy drugiego finalistę z naszej grupy. To były dla nas miłe i produktywne mistrzostwa. Teraz naszym jedynym celem jest zajęcie najlepszego miejsca w lidze i jesteśmy wystarczająco silni, aby to osiągnąć.