Oglądaj mecz Fatih Karagümrük Fenerbahce na żywo Oglądaj FKGK Fb na żywo link

Selcuk Sports Watch Fatih Karagumruk Fenerbahce mecz na żywo Oglądaj FKGK Fb transmisja na żywo Bein Sport link

Fatih Karagümrük zmierzy się z Fenerbahçe w ostatnim meczu 28. tygodnia Spor Toto Super League. Fenerbahçe musi wygrać ten mecz po przegranej z Beşiktaş Fani, którzy chcą obejrzeć mecz Karagümrük Fenerbahçe na żywo, szukają bezpłatnego sposobu na obejrzenie meczu FKGK Fb na żywo. Selcuk Sport Oglądaj mecz Karagümrük Fenerbahce na żywo Bez hasła Bein Sports 1 Oglądaj na żywo w Justin TV Donmadan Taraftarium24 Netspor FKGK Fb nielegalny link. Kiedy mecz Karagümrük Fenerbahce będzie transmitowany na żywo?

Oglądaj mecz Selcuk Sports Karagümrük Fenerbahce na żywo

Fenerbahce będzie gościem Fatiha Karagümrüka w tygodniu, w którym liderem będzie Galatasaray MR. Drużyna Andrei Pirlo jest niepokonana od 11 meczów ligowych. Z Jorge Jesusem Fenerbahce nie było już w stanie poradzić sobie ze stratą punktów. Kiedy mecz Fatih Karagümrük-Fenerbahçe, o której godzinie, na jakim kanale? Odpowiedzi na pytania, możliwe 11 i 90 minut przed szczegółami znajdziecie w naszych aktualnościach.

Selcuk Spor TV Karagumruk Fenerbahce oglądać mecz

Fenerbahçe będzie gościem Fatiha Karagümrüka w 28. tygodniu Superligi. w derbach KadıköyPo przegranej z Beşiktaşem 4:2 w . Drużyna Jorge Jesusa nie może sobie pozwolić na utratę punktów. Fatih Karagümrük pod wodzą Andrei Pirlo nie przegrał w lidze od 11 meczów. The Red Blacks zamierzają odesłać silnego przeciwnika do domu z pustymi rękami i kontynuować swoją podróż.

Fani24 Karagumruk Fenerbahce zegarek na żywo

Mert Hakan Yandaş w Yellow-Navy Blues jest dziś wieczorem zawieszony z powodu żółtej kartki, którą zobaczył w derbach Beşiktaşu w zeszłym tygodniu. Oprócz Lincolna, który przeszedł operację, w meczu Black Customs nie będą mogli zagrać Luan Peres i Michy Batshuayi, którzy kontynuują treningi indywidualne, oraz kontuzjowani Jayden Oosterwolde i Joshua King.

Jedną z największych obaw jest to, że wiele nazwisk pojawia się w polu karnym przed meczem Karagümrük w Fenerbahçe. Ferdi Kadıoğlu, Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Emre Mor, Miha Zajc, Willian Arao, Enner Valencia i Osayi-Samuel zostaną zawieszeni, jeśli tego wieczoru otrzymają żółtą kartkę. W takim razie z Ankaragücü KadıköyNie mogą wziąć udziału w kolejnym meczu, w którym zagrają.

Telewizja Justin Karagumruk Fenerbahce Oglądaj mecz na żywo link

Fenerbahce było jedną z drużyn, które najskuteczniej wykorzystywały stałe gry w pierwszej połowie sezonu. Od kilku tygodni nie wyglądał tak dobrze. Jednak stałe fragmenty gry mogą odgrywać ważną rolę w tej grze. Karagümrük strzelił 52 z 16 zdobytych w ten sposób bramek. W Fenerbahçe liczba ta wynosi 9. Z drugiej strony miejscowa drużyna jest zbyt zawstydzona, by bronić stałych fragmentów gry. Uczniowie Pirlo widzieli 47 z 15 bramek zdobytych po stałych fragmentach gry. Fenerbahce straciło w ten sposób zaledwie 9 bramek.

Włoski piłkarz Davide Biraschi otrzymuje czerwoną kartkę w Fatih Karagümrük. Biraschi został wyrzucony z gry za czerwoną kartkę po otrzymaniu dwóch żółtych kartek w ostatnich minutach meczu wyjazdowego z Istanbulspor w zeszłym tygodniu. 28-letni piłkarz nie pojawi się ze swoją drużyną w meczu z Fenerbahce.

Karagumruku Fenerbahce O której godzinie mecz będzie transmitowany na żywo?

Mecz, który zostanie rozegrany dziś wieczorem na stadionie Atatürk Olympic Stadium i rozpocznie się o godzinie 20.30:1, będzie transmitowany na żywo w beIN Sports 90. Relacja na żywo z XNUMX minut, którą poprowadzi Abdulkadir Bitigen, będzie w naszych wiadomościach.

Fatih Karagümrük Fenerbahce prawdopodobne 11s:

Fatih Karagümruk: Batuhan, Salih, Baniya, Dresević, Levent, Ricci, Bertolacci, Ozdoev, Colley, Borini, Diagne

Fenerbahce: Altay, Ferdi, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Emre Mor, Arda (Rossi), Serdar Dursun, Walencja

Karagumruku 1-2 Fenerbahce komentarz na żywo z meczu

2′ Emre Mor wyczuł bramkę zza pola karnego. Strzał trafił w bramkarza Batuhana.

4′ Arao kopnął piłkę do siatki, ale sędzia anulował bramkę z powodu faulu.

12′ Enner Valencia nie mógł wyprzedzić Batuhana stojącego przodem do bramkarza. Po zakończeniu pozycji flaga spalonego została podniesiona.

24′ Fatih Karagümrük objął prowadzenie 1:0 po bramce Ozdoeva. Ozdoev zakończył pozycję po tym, jak Altay odbił się od strzału spoza pola karnego. Magomed Ozdoev wyemitował siatki podczas pierwszego spotkania Fatiha Karagümrüka z piłką w polu karnym Fenerbahçe.

42′ Ferdi Kadıoğlu otrzymał żółtą kartkę i został zawieszony w meczu Ankaragücü.

44′ Fabio Borini oddał strzał spoza pola karnego po oczyszczeniu sobie drogi, ale piłka wróciła w inny sposób.

50′ Altay Bayındır nie pozwolił Colleyowi strzelić gola w pozycji wyjściowej.

51′ Miha Zajc uderzył z dystansu i strzelił fantastycznego gola.

56′ Borini nie trafił w bramkę z pozycji skierowanej po przekątnej.

57′ Arda i Rossi weszli do gry zamiast İrfan Can i Emre.

63′ Piłkarze Fenerbahce czekali na rzut karny. Po weryfikacji VAR postanowiono kontynuować.

71′ Arda Güler uderza bardzo mocno, Joao Pedro odbił piłkę autem bramkarza