ABB Sports Club zdobył 5 medali w Tureckich Mistrzostwach Taekwondo

ABB Sports Club zdobył medal na Mistrzostwach Turcji w Taekwondo

Kontynuując wspieranie sportu i sportowców w stolicy, Ankara Metropolitan Municipality (ABB) nadal wspiera każdą gałąź sportu.

Kluby sportowe w ramach gminy Ankara Metropolitan Municipality, która nadal wspiera sport i sportowców, nie mogą się nacieszyć sukcesami. Ankara Metropolitan Municipality Sports Club wziął udział w Klubowych Mistrzostwach Turcji w Taekwondo, które odbyły się w Isparcie w dniach 15-18 grudnia 2022 r., w których wzięło udział 609 klubów i 4 tys. sportowców; Z 5 zdobytymi medalami został mistrzem Turcji w kategorii mężczyzn, aw kategorii kobiet zajął trzecie miejsce i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Kluby sportowe w metropolii zaczęły rozsławiać swoją nazwę na świecie bijąc rekordy sukcesów w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Historyczny sukces Ankara Metropolitan Belediyespor

Historyczny sukces odniosła Ankara Metropolitan Municipality Sports, która wzięła udział w Klubowych Turniejowych Mistrzostwach Taekwondo, które odbyły się w Isparcie w dniach 15-18 grudnia 2022 r., w których wzięło udział łącznie 4 tys. sportowców i 609 klubów.

Ankara Metropolitan Municipality Sports Club zdobył łącznie 4 medali, w tym 1 złote i 5 brązowy; Dochodząc do mistrzostw Turcji w kategorii mężczyzn, zajęła trzecie miejsce w kategorii kobiet i drugie w klasyfikacji generalnej.

İbrahim Öter na 58 kg mężczyzn, Oğuzhan Kılıçkaya na 63 kg mężczyzn, Haltan Uygun na 87 kg mężczyzn i Zehra Kaygısız na 57 kg kobiet; Dilara Arslan zdobyła brązowy medal w kategorii do 73 kg kobiet.