Denizli odcisnął piętno na mistrzostwach dzieci w pływaniu na wodach otwartych

Mistrzostwa w pływaniu na wodach otwartych dla dzieci w Denizli odniosły sukces

Zespół Denizli Metropolitan Belediyespor Swimming Team dołożył kolejny sukces do swojego sukcesu, zdobywając 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal na Mistrzostwach Pływania na Otwartych wodach, które odbyły się w Edirne.

Metropolitalny zespół pływacki nie może przestać

W weekend w Edirne odbyły się Mistrzostwa Open Water Swimming organizowane przez Turecką Federację Pływacką. Sportowcy Denizli Metropolitan Belediyespor, którzy brali udział w zawodach z 8 zawodnikami, po raz kolejny sprawili, że mieszkańcy Denizli byli dumni ze swojego sukcesu. W zawodach zawodnicy Denizli Metropolitan Belediyespor Swimming Team İbrahim Burhan zdobyli złoty medal na 1000 metrów stylem dowolnym w kategorii wiekowej 11 lat, Tuna Pilat był mistrzem Turcji w kategorii wiekowej 3000 metrów stylem dowolnym 13, a Berkin Karagöz był mistrzem Turcji w biegu na 3000 metrów metr freestyle 14 kategoria wiekowa. Z kolei Emine Doğa Aktaş, zawodniczka drużyny pływackiej Metropolitan Belediyespor, zajęła drugie miejsce w Turcji w kategorii 1000-latków na 11 metrów stylem dowolnym, a Berkay Çağdaş Ülker zajął trzecie miejsce w kategorii 1000-latków na 11 metrów stylem dowolnym -stara kategoria.

„Po raz kolejny sprawiłeś, że byliśmy dumni”

Gratulując sportowcom, którzy po raz kolejny odnieśli ważne sukcesy w zawodach organizowanych w Edirne, burmistrz gminy miejskiej Osman Zolan powiedział: „Zawodnicy naszego zespołu pływackiego gminy Denizli, którzy uczestniczyli w Mistrzostwach Pływania na Otwartych wodach organizowanych przez Turecką Federację Pływacką w Edirne 3 złote, 1 srebrny, 1 Po raz kolejny sprawił nam dumę, zdobywając brązowy medal. Gratulacje dla naszych sportowców i trenerów, którzy wygrali rankingi” – powiedział.