Büyükakın rozpoczął wyścigi wioślarskie Gulf Cup

Zawody wioślarskie Gulf Cup zostały świetnie rozpoczęte

W sobotę, 2 lipca, we współpracy z Kocaeli Metropolitan Municipality i Turecką Federacją Wioślarską, w nadmorskiej części Sekapark Kite Hill odbyły się zawody wioślarskie Kocaeli Metropolitan Municipality Gulf Cup, w których wzięło udział 13 zawodników, do których uzyskano rejestrację za pośrednictwem Tureckiej Federacji Wioślarskiej. , który składa się z 8 klubów i 232 kategorii. Zawody wioślarskie Gulf Cup, które mają być sceną wielkiej rywalizacji i emocji, rozpoczęły się o godzinie 11.00:XNUMX. Burmistrz gminy Kocaeli doc. Dr. Tahir Büyükakın, prezes Izby Żeglugi Kocaeli Vedat Doğusel, zastępca dyrektora prowincji Kocaeli ds. młodzieży i sportu Ziyaülhak Sarıgül, regionalny przedstawiciel wioślarstwa Murat Günalp, prezydenci klubów, przedstawiciele i sportowcy.

„UCZYNIMY JĄ KAPITAŁEM SPORTÓW WODNYCH”

Organizowane we współpracy z Kocaeli Metropolitan Municipality i Turecką Federacją Wioślarską wyścigi odbyły się z udziałem burmistrza miasta Kocaeli, Tahira Büyükakına. Prezydent Büyükakın przybył na teren, na którym odbywały się wyścigi, i pozdrowił wszystkich sportowców. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu sportowców, prezydent Büyükakın powiedział: „Podejmujemy zdecydowane kroki w kierunku uczynienia Kocaeli stolicą sportów wodnych. Te i podobne imprezy będziemy nadal organizować na drodze do stania się centrum sportów wodnych. Życzę sukcesów naszym sportowcom, którzy wzięli udział w zawodach wioślarskich Gulf Cup”. powiedział. Następnie rozpoczął wyścig 4x+Sea Rowing Men's, spuszczając kajak z zawodnikami.

SPORTOWCY WALCZĄ NA 2000M I 4000M

13 klubów rywalizowało w 8 kategoriach w regatach Kocaeli Metropolitan Municipality Gulf Cup Rowing Races. Kategoria Młodzież 8+ w biegach wioślarskich na 2000m. 4x+Sea Rowing Junior Men, 4x+Sea Rowing Junior Women, 4x+Sea Rowing Master Men, 4x+Sea Rowing Master Women, 4x+Sea Rowing Master Mix, 4x+Sea Rowing Women, 4x+Sea Rowing Men race 4000m On również wiosłował.

İZMIT SUMERSPOR MA PUCHAR W WYŚCIGACH SZOSOWYCH

Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w każdej kategorii, otrzymały medal, a drużyna, która zajęła pierwsze miejsce w każdej kategorii, została nagrodzona Pucharem Zatoki Kocaeli. Zgodnie z instrukcją zawodów Tureckiej Federacji Wioślarskiej drużyny z pierwszej szóstki otrzymały odpowiednio 12, 10, 7, 5, 3, 2 punkty. Izmit Sümerspor Club, który zajął pierwsze miejsce w każdej kategorii, wygrał Puchar Zatoki Perskiej. Zgodnie z rankingiem klubu z największą liczbą punktów po 1 wyścigach, 8. klub Izmit Sümerspor otrzymał 1 podwójne rzędy, 3. miejsce Altınboynuz klub 2 podwójne rzędy, a 2. klub Fenerbahçe 3 podwójne wioślarstwo został nagrodzony.