Puchar Prezydenta Miasta Bursa BUSKI Przetwarzanie Informacji

Puchar Prezydenta Miasta Bursa BUSKI Proces informacyjny

Organizowany przez Bursa Metropolitan Municipality w celu wzmocnienia komunikacji wewnętrznej, '7. Po zaciętych zmaganiach zakończył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezydenta. W finale turnieju, w którym wzięło udział 57 drużyn i 624 pracowników, BUSKİ Bilgi Islem zdobył puchar.

Kontynuując swoją pracę w wielu obszarach, od infrastruktury po nadbudowę w Bursie, Gmina Metropolitalna kontynuuje również działalność społeczną w celu zwiększenia motywacji personelu. W tym kontekście „16. Odbył się turniej piłkarski o Puchar Prezydenta. W turnieju, który odbył się na Aticilar Sports Facilities z udziałem Bursa Metropolitan Municipality i wszystkich zrzeszonych, zaciekle rywalizowały 05 drużyny. Podczas gdy w turnieju wzięło udział 7 pracowników, rozegrano 52 meczów piłkarskich. W finale turnieju; Laureatem pucharu została firma BUSKI Data Processing, która pokonała BUSKI Elektryczność, Maszyny, Dział Zaopatrzenia Materiałowego. Podczas gdy trzecie miejsce w turnieju zajęła policja II, Tulumbacılar 624 stał się czwartym. Dyrekcja Oddziału Parks and Gardens została wybrana jako najbardziej dżentelmeńska drużyna turnieju. Oprócz pucharu i medalu drużyna mistrzów otrzymała bon o wartości 160 tys. TL, II miejsce puchar i medal 2 tys. TL, III miejsce puchar i medal 1714 tys. czwarta i najbardziej dżentelmeńska drużyna otrzymała bon podarunkowy o wartości 12 tys.

Na ceremonię rozdania trofeów na zakończenie turnieju; Bursa Metropolitan Bursa Alinur Aktaş, sekretarz generalny Ulaş Akhan, dyrektor generalny BUSKİ Güngör Gülenç, szefowie departamentów, nadzorcy korporacyjni i personel uczestniczyli.

Burmistrz Miasta, Alinur Aktaş, powiedział, że współpracuje z personelem Miasta Stołecznego, intensywnie pracując 365 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 24 dni w roku, aby miasto było piękniejsze i bardziej przyjazne. Zauważając, że każdy z 13 tysięcy pracowników wkłada w usługi swój wysiłek i wysiłek, prezydent Alinur Aktaş powiedział: „Mamy fajny zespół. Pomimo wszystkich trudności doświadczanych na świecie, jako Bursa Metropolitan Municipality, wykonaliśmy dobrą pracę. Takie działania organizujemy w celu zwiększenia komunikacji, motywacji, zaufania i efektywności wśród naszego personelu. Będziemy nadal służyć mieszkańcom Bursy i będziemy do ich dyspozycji. Dziękuję za wysiłek włożony w kontakt z instytucją z każdym punktem i komórką miasta. Gratuluję wszystkim naszym pracownikom, którzy wzięli udział w turnieju.”