Cem Bölükbaşı rozpoczyna finałowy wyścig Euroformula Open Series w Barcelonie

cem bolukbasi wchodzi do drugiej połowy otwartej serii euroformuły w Barcelonie

Odnoszący sukcesy kierowca wyścigowy Cem Bölükbaşı kończy serię Euroformula Open 12, w której w ten weekend w Barcelonie 7 razy stanął na podium w 2021 wyścigach.

Kontynuując swoją karierę wyścigową z pierwszymi i historycznymi sukcesami, młody kierowca wyścigowy Cem Bölükbaşı ukończy serię Euroformula Open, w której zdołał dotrzeć na podium 12 razy w 7 wyścigach, z wyścigami w Barcelonie w dniach 23-24 października.

Trzy wyścigi odbędą się w dniach 23-24 października na torze Euroformula Open Barcelona. W sobotę 3 września o godzinie 23 rozpoczną się okrążenia kwalifikacyjne, a pierwszy wyścig o godzinie 12.20. Drugi wyścig odbędzie się w niedzielę 17.30 września o godz. 12, a trzeci i ostatni o godz. 12.35.

Cem Bölükbaşı wraz ze swoim głównym kibicem Icrypexem startuje do ostatniego wyścigu w serii Euroformula Open przy wsparciu Borusan Holding, GoTurkiye, Rixos, Team Mavi, Gentaş Neogen, Mesa Mesken i TEM Agency.

Po wyścigach węgierskiego Hungaroringu, włoskiego Imola, austriackiego Red Bulla i włoskiej Monzy młody kierowca wyścigowy awansował na 167. miejsce w rankingu kierowców Euroformula Open z łączną notą 6 punktów. Bölükbaşı zdołał stanąć na podium w 12 z 7 wyścigów, w których brał udział w serii Euroformula Open. Pomyślnie ukończył pierwszą jazdę próbną w Formule 2 w swojej karierze

Młody kierowca wyścigowy po raz pierwszy w swojej karierze wziął udział w jeździe próbnej Formuły 1 w Brnie w Czechach w zeszłym tygodniu podczas swojej podróży po drogach Formuły 2. Bölükbaşı pomyślnie ukończył swoją pierwszą jazdę próbną przy wsparciu zespołu Fanatec.

Młody, odnoszący sukcesy kierowca brał udział w Euroformula Open z Van Amersfoort Racing (VAR), który wyszkolił wielu legendarnych pilotów, takich jak Max Verstappen i Charles Leclerc, jedno z czołowych nazwisk w Formule 1.

Wyścigi Cema Bölükbaşı w Barcelonie, oficjalne zawody Euroformula Open Youtube można śledzić na żywo na kanale.