Ukończone zawody Pucharu Anatolii w narciarstwie alpejskim

Ukończone wyścigi Pucharu Anatolii w dyscyplinie alpejskiej

Dzisiejszymi wyścigami zakończył się „Puchar Anatolii w narciarstwie alpejskim FIS”, który jest zawarty w programie działań Tureckiej Federacji Narciarskiej na lata 2020-2021. Impreza, w której przez 9 dni walczyło 40 sportowców z 4 krajów z wyznaczonymi limitami, zakończyła imprezę z 5 medalami.

W ostatnim dniu organizacji nasza młoda zawodniczka Ceren Yıldırım zdobyła złoty medal wśród kobiet, natomiast Sıla Kara zdobyła srebrny medal. Wśród kobiet trzecie miejsce zajęła kazachska lekkoatletka Aleksandra Troicka. W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Taras Filiak z Ukrainy, drugie miejsce zajął Komiljon Tukhaev z Uzbekistanu, a trzecie miejsce zajął Mykhailo Karpushyn z Ukrainy.

Medale wręczyli zwycięzcom dyrektor prowincji Erzurum ds. Młodzieży i Sportu Fuat Taşkesenligil, wiceprzewodniczący Tureckiej Federacji Narciarskiej Cafer Nuroğlu oraz członek zarządu Serkan Taş.