Aplikacja przezroczystego panelu rozwija się w Ankarze

Aplikacja przezroczystego panelu rozszerza się w Ankarze
Aplikacja przezroczystego panelu rozszerza się w Ankarze

Przezroczysta aplikacja panelowa zainicjowana przez burmistrza miasta Ankara, Mansura Yavaşa, jest wdrażana w pojazdach służbowych po taksówkach, minibusach i prywatnych autobusach publicznych. Zainicjowano instalację przezroczystej kabiny dla 500 pojazdów serwisowych obsługujących stary Garaż Etlik.


Gmina Metropolitalna Ankara, która od pierwszego dnia epidemii koronawirusa działa na rzecz ochrony zdrowia publicznego, kontynuuje dywersyfikację podejmowanych działań.

Przejrzysta aplikacja panelowa zainicjowana przez burmistrza miasta Mansura Yavaşa w celu ochrony zdrowia kupców i obywateli została wdrożona w prywatnych pojazdach służbowych po taksówkach, minibusach i prywatnych autobusach publicznych.

PONAD TYSIĄC POJAZDÓW SERWISOWYCH ZAINSTALOWANYCH

Zaczęto stosować przezroczyste zespoły kabin w 500 pojazdach serwisowych z płytami C obsługującymi całą stolicę.

Mustafa Koç, szef wydziału policji gminy Ankara Metropolitan, który uczestniczył w przejrzystym zgłoszeniu kabinowym w starym Garażu Etlik, udzielił następujących informacji na temat wniosku:

„Rozpoczęliśmy tę praktykę dla 8200 taksówek, około 2400 minibusów, 200 autobusów publicznych i 400 prywatnych pojazdów transportowych w Ankarze. Zgłoszenie złożyło również Biuro Pojazdów Serwisowych. Dziś montaż opracowanego przez nas modelu dla samochodów serwisowych rozpoczynamy od Kierownika Salonu Pojazdów Serwisowych. Otrzymaliśmy około 500 zgłoszeń. Planujemy zakończyć za kilka tygodni. Uważamy, że otwarcie szkół stanowi ważny krok w kierunku ochrony zdrowia naszych uczniów i obywateli, którzy dojeżdżają do pracy autobusami. Nasza gmina nie ustaje w wysiłkach na każdym polu, aby chronić zdrowie mieszkańców Ankary. Jak powiedział nasz prezydent, mówimy, że razem odniesiemy sukces, mówimy, że mamy 6 milionów jednego serca. Uważamy, że z tym zrozumieniem pokonamy koronawirusa ”.

DZIĘKI PREZYDENTOWI POWOLI

Tuncay Elmadağlı, prezes Izby Handlowej Operatorów Pojazdów Serwisowych w Ankarze, podziękował burmistrzowi gminy Ankara, Mansurowi Yavaşowi, który wspiera ich w każdym aspekcie od początku epidemii koronawirusa, powiedział: `` Chociaż zarówno obywatele, jak i przyjaciele kierowcy, którzy używają naszych pojazdów, nie są zobowiązani do ochrony przed koronawirusem, gmina miejska Ankara Kabiny ochronne są instalowane na polecenie naszego Prezydenta Mansura Yavaşa. Chciałbym za to podziękować naszej Gminie Metropolitalnej. Chciałbym podziękować naszemu prezydentowi Mansurowi Yavaşowi, który pozytywnie odpowiedział na nasze prośby do dziś i ostatecznie uchwalił 50-procentową zniżkę na pieniądze wypłacone gminie w drodze jednogłośnego głosowania. ''

Kierowca serwisowy Halil İbrahim Köremenoğlu podziękował burmistrzowi Yavaşowi za pomoc handlowcom, a inny kierowca serwisowy, Ayhan Kaplan, podzielił się swoimi przemyśleniami słowami: „Dziękuję burmistrzowi metropolii Ankary Mansurowi Yavaşowi za tę praktykę, którą rozpoczął w pojazdach serwisowych”.pogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar