Sakarya MTB Cup Cut The Breath

Pierwszy dzień Międzynarodowych Mistrzostw Kolarstwa Górskiego Sakarya MTB Cup odbył się w Słonecznej Dolinie Rowerowej i wzięło w nim udział ponad 30 zawodników z 150 krajów. Złoty medal zdobył rosyjski kolarz Timofiej Iwanow, startujący w kategorii Elite mężczyzn; Brązowy medal zdobył Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyespor, zawodnik Belediyesporu, Anton Sintsov. W kategorii młodych mężczyzn nagrodę zdobył Halil İbrahim Doğan, zawodnik drużyny kolarskiej Büyükşehir Belediyespor.

W Sunflower Bicycle Valley rozpoczęły się Międzynarodowe Mistrzostwa Pedałowe Sakarya MTB Cup pod patronatem Prezydium Metropolitan Municipality Sakarya MTB Cup „Pedał na czysty świat”. Minister ds. Młodzieży i sportu Mehmet Kasapoğlu rozpoczął wyścigi; W mistrzostwie gubernator Irfan Balkanlıoğlu, burmistrz Zeki Toçoğlu, zastępca partii AK Cigdem Erdogan Atabek, Kenan Sofuoglu, przewodniczący prowincjalnego AK AK Fevzi Sword, prezes federacji kolarskiej Erol Küçükbakırcı, kolarze i duża liczba widzów. Wyścigi, które rozpoczęły się w kategorii Elite Women, kontynuowano w wyścigach Młodych Mężczyzn, Młodych Kobiet i Elitarnych Mężczyzn.

Młodzi Człowiecy W Trybunale Metropolity
Mistrzem była Blaza Pintaric ze Słowenii w kategorii Elite Women; Salilo Sakarya Metropolitan Belediyespor Cycling Team Halil İbrahim Doğan otrzymał nagrodę w kategorii Młodych Mężczyzn. 3 dla młodych mężczyzn wygrał Okan Aydoğan. Przemawiając po wyścigu, Halil İbrahim Doğan powiedział, orum dziękuję tym, którzy przyczynili się do organizacji. Szybka ścieżka. Mamy duże cele w 2019. ” Okan Aydoğan pogratulował wszystkim zawodnikom i podziękował za obiekt. W kategorii Młodych Kobiet mistrzem była Azize Bekar.

Wielkie emocje w Elite Men
Wyścig mężczyzn Sakarya MTB Cup Elite zapoczątkowany przez prezydenta Zeki Toçoğlu i transmitowany na żywo w 150 krajach zapierał dech w piersiach. Po 6-etapowych wyścigach Timofei Iwanow zdobył złoty medal. Natomiast Martins Blums zdobył srebrny medal nadany przez Prezydenta Zeki Toçoğlu; Właścicielem brązowego medalu był Anton Sintsov, zawodnik Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyespor. Po ceremonii wręczenia nagród otwarto studnię, z której w ramach projektu odpowiedzialności społecznej skorzystało 15 tys. mieszkańców Afryki.

Świetny szlak
Mistrz atlety Timofei Ivanov powiedział, że był szczęśliwy po mistrzostwach i powiedział: üre Dziękuję tym, którzy nas tu zaprosili. Świetny utwór, świetna organizacja. Znalazłem to bardzo dobrze i bardzo dziękuję ”.