Izmir na lodowisku

Stempel z Izmiru na lodowisku: Mali sportowcy z gminy miejskiej Izmir zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale na motywacyjnych mistrzostwach Turcji w łyżwiarstwie figurowym, które odbyły się w stolicy.

Sportowcy rywalizujący w imieniu Gminy Miejskiej Izmir w Tureckich Mistrzostwach Incentive w Łyżwiarstwie Figurowym wywarli duże wrażenie swoim sukcesem. Sportowcy z Izmir Metropolitan Municipality zdobyli 15 złote, 77 srebrne i 2 brązowe medale w mistrzostwach, które odbyły się w BELPA Ice Skating Palace w Ankarze, w których wzięło udział 3 drużyn i 3 zawodników ze Stambułu, Kocaeli i Ankary oraz Izmiru.

Batu Tasasız w kategorii mężczyzn w wieku 6-7 lat oraz Sezen Öztürk w kategorii kobiet prześcignęli wszystkich rywali i zostali mistrzami. Toprak Güllükaya zdobył srebrny medal wśród mężczyzn w wieku 6-7 lat, natomiast Nehir Alan, startując w tej samej kategorii wiekowej, zajął trzecie miejsce wśród kobiet.

Berkant Algül startujący w kategorii mężczyzn w wieku 9-10 lat i Defne Günce Kılıç w kategorii kobiet zdobyli srebrny medal, a Efe Kızık i Ezgi Güler zdobyli brązowy medal.