Wyścigi Alpine Race K1 League

Alpine K1 Racing League: organizowane w Erzurum przez Turkey Ski Federation Alpine Skiing zakończyło K1 Racing League.

W wyścigach zorganizowanych w 5 kategoriach w ośrodku narciarskim Palandöken 13 narciarzy z 90 regionów walczyło o miejsce w rankingu.

Medale zostały przyznane zwycięzcom ceremonii wręczenia nagród w hotelowym pasie startowym, podczas gdy Levent Taş był pierwszym, Emre Şimşek był drugim, a Cenk Üsta był trzecim.

Ece Business w pierwszych kobietach, Buket Cetinkaya drugi i Ozlem Carikcioglu zajęli trzecie miejsce. Serdar Deniz zdobył pierwsze miejsce, Emrah Şare drugi, a Serhat Yılmaz trzecie.

Najpierw Nihat Enes, Can Bostan i Muhammet Umut zajęli trzecie miejsce wśród mężczyzn pod 18, a Ayse Durlu była pierwsza, a Lina Pelin Tamer zajęła drugie miejsce.