Narciarstwo alpejskie Narciarstwo miejskie Wyścig zakończony

Międzyszkolne Mistrzostwa Prowincji w Narciarstwie Alpejskim dobiegły końca: Zakończyły się Międzyszkolne Mistrzostwa Prowincji w Narciarstwie Alpejskim organizowane przez Turecką Federację Narciarską oraz Prowincjonalny Dyrekcję ds. Usług dla Młodzieży i Sportu w Kars.
W ramach programu działalności Tureckiej Federacji Narciarskiej na lata 2014-2015 sportowcy zaciekle walczyli o miejsce w wyścigach odbywających się w ośrodku narciarskim Sarıkamış Osman Yüce.
W biegach rozgrywanych w kategoriach Junior Boys, Star Boys, Young Women i Young Boys, w których wzięło udział około 25 zawodników z 100 szkół, trzej najlepsi biegacze zostali uroczyście nagrodzeni medalami.
Şinasi Yıldız, Koordynator Zawodów, członek Tureckiej Federacji Narciarskiej i Przedstawiciel Prowincji Narciarskiej stwierdził, że zawody odbyły się przy dobrej pogodzie, w zdrowy i uczciwy sposób.
Şinasi Yıldız, która stwierdziła, że ​​uczniowie, którzy dorastali w szkołach, wnieśli znaczący wkład w infrastrukturę narciarską, powiedziała: „Wierzę, że nasi najlepsi sportowcy będą najlepiej reprezentować Kars i Sarıkamış w Międzyszkolnych Mistrzostwach Turcji w Narciarstwie. Ponieważ Sarıkamış jest kolebką narciarstwa. W międzyczasie, w imieniu Sarıkamış, chcielibyśmy podziękować prezesowi Tureckiej Federacji Narciarskiej, Erolowi Yararowi, który uruchomił obiekty Osman Yüce Ski jako ośrodek szkoleniowy Ski Camp.”
W narciarstwie alpejskim juniorów Yusuf Koç był pierwszy, Yener Çamlı był drugi, Emir Ali Bakır był trzeci.W star men Burak Çelik był pierwszy, Mertcan Çamlı zajął drugie miejsce, a Mehmet Üstündağ zajął trzecie miejsce .
Wśród młodych kobiet pierwsze miejsce zajął Kader Ayaz, drugie Nisa Cengiz, a trzecie Sevdagül Gedik, wśród młodych mężczyzn pierwsze miejsce zajął Samet Yılmaz, drugie Can Kaya, a trzecie İbrahim Laçin.