Zakończył się międzynarodowy puchar Sarikamis

Zakończył się Międzynarodowy Puchar Sarikamish: przez Turcję Pucharu Narodów Turcji w Erzurum z udziałem 10 zawodników z 63 krajów.

przez Turystyczną Federację Narciarską, która odbyła się w Erzurum z udziałem 10 sportowców z 63 krajów, zakończył się „Międzynarodowy Puchar Sarikamish”.

Drugiego dnia turnieju organizowanego w ośrodku narciarskim Palandöken wyścigi odbywały się w kategorii slalomowej. W ostatnim dniu wyścigu, gdy walczył o to, aby zdobyć stopień sportowców kobiet Daşdemir z Turcji Tugba pierwszy, drugi lider Iremu, irańscy sportowcy Foroughi Abai był trzeci.

Wśród mężczyzn Hossein Shemshaki Saveh z Iranu zajął pierwsze miejsce, podczas gdy Nikos Bonou z Grecji zajął drugie miejsce, a irański zawodnik Porya Shemshaki Saveh zajął trzecie miejsce. Podczas ceremonii w hotelu Xanadu federacja otrzymała medale od federacji.

Turecka Federacja Narciarska, główny koordynator Omar anal, powiedziała w oświadczeniu, zauważając, że w ciągu ostatnich dwóch dni zawodów, Turcja osiągnęła wielki sukces u obu mężczyzn u kobiet.

Podkreślając, że drużyna narodowa zwiększa swój sukces, Analı dodał, że takie zawody będą kontynuowane przez cały sezon.