Ładowanie zdarzeń
  • Wydarzenia we wrześniu 2019 Przetarg na budowę linii kolejowej

    Wyszukiwanie zdarzeń i nawigacja po stronach

    Nawigacja po działaniach

    • Aukcje budowy linii kolejowych. Spróbuj wyświetlić pełny kalendarz, aby uzyskać pełną listę wydarzeń.

    Kalendarz wydarzeń

    Kalendarz wydarzeń
    Pazartesi SALI Çarşamba czwartek Cuma sobota pazar
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    + Eksportuj wydarzenia
  • Lista przetargowa systemów kolejowych

    jak 20

    Ogłoszenie o zamówieniu: Budowa autostrady podziemnej Diyarbakır-Kurtalan

    Wrzesień 20 @ 09: 30 - 10: 30
    Organizatorzy: TCDD
    444 8 233
    jak 20

    Ogłoszenie o zamówieniu: Renowacja górskich dróg Alsancak-Halkapınar Müselles

    Wrzesień 20 @ 10: 00 - 11: 00
    Organizatorzy: TCDD
    444 8 233
    Sal 24

    Ogłoszenie o przetargu: zostanie zakupiona pozioma linia życia (TUDEMSAS)

    Wrzesień 24 @ 14: 00 - 15: 00
    Organizatorzy: TÜDEMSAŞ
    + 90 346 2251818
    car 25

    Ogłoszenie przetargu: Prace elektromechaniczne w windach

    Wrzesień 25 @ 10: 00 - 11: 00
    Organizatorzy: TCDD
    444 8 233
    car 25
    październik 01

    Ogłoszenie o zamówieniu: zostanie uzyskana niezależna usługa audytu

    Październik 1 @ 10: 00 - 11: 00
    Organizatorzy: TCDD
    444 8 233
    październik 01
    październik 02

    Ogłoszenie o przetargu: montaż instalacji elektryfikacyjnych Hanlı-Çetinkaya

    Październik 2 @ 10: 00 - 11: 00
    Organizatorzy: TCDD
    444 8 233
    październik 02

    Ogłoszenie o przetargu: Poprawa osuwiska między stacjami Durak Bucak

    Organizatorzy: TCDD
    444 8 233
  • Kalendarz licytacji kolejowych - RayHaber

  • O Levent Ozen
    Każdego roku, sektor kolei dużych prędkości, europejski lider w rosnącym Turcji. Inwestycje w koleje, które wykorzystują tę prędkość z pociągów dużych prędkości, nadal rosną. Ponadto dzięki inwestycjom na transport w mieście gwiazdy wielu naszych firm sprawiają, że krajowa produkcja świeci. Jest dumny z tego, że rozpoczęto produkcję tureckich szybkich pociągów krajowych, a także firm produkujących krajowy tramwaj, lekką kolej i pojazdy metra. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteśmy w tym dumnym stole.
    O Levent Ozen
    O Levent Ozen
    O Levent Ozen
    O Levent Ozen
    O Levent Ozen
    O Levent Ozen