Davide Gabburo wygrywa wyścig kolarstwa szosowego Grand Prix Alanya

davide gabburo wygrywa wyścig kolarstwa szosowego grand prix alanya

Davide Gabburo z zespołu Bardiani CSF Faizone wygrał „Grand Prix Alanya Road Cycling Race”, który rozpoczął się dzisiaj w Alanyi. Filippo Colombo ze Szwajcarii zajął drugie miejsce, a Alessandro Torelli z drużyny Bardiani CSF Faizone zajął trzecie miejsce.

ZWALCZONO 148 KILOMETRÓW

W wyścigu, który wystartował o godzinie 12.00:18 na Waterfall Square na molo wzięło udział 176 sportowców z 148 krajów. Prezes tureckiej federacji kolarskiej Erol Küçükbakırc, gubernator dystryktu Alanya Fatih Ürkmez'in z dyrektorem ds. Młodzieży i sportu Emre Kıldırgıcı wraz ze startem zawodników walczyli na XNUMX kilometrach.

WYRÓŻNIONYCH SPORTOWCÓW

Davide Gabburo z zespołu Bardiani CSF Faizone wygrał „Grand Prix Alanya Road Cycling Race”. Filippo Colombo ze Szwajcarii zajął drugie miejsce, a Alessandro Torelli z drużyny Bardiani CSF Faizone zajął trzecie miejsce. Halil İbrahim Doğan ze Spor Toto Cycling Team zdobył nagrodę dla najmłodszego sportowca. Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk prezesa Tureckiej Federacji Kolarskiej Erola Küçükbakırcı, wiceprezydenta İrfan Çelik oraz dyrektora ds. sportu młodzieżowego i dystryktu Emre Kıldırgıcı.