Przedszkola İZELMAN będą obsługiwać 20 oddziałów w nowej kadencji

Przedszkola İZELMAN przygotowują się do roku akademickiego
Przedszkola İZELMAN będą obsługiwać 20 oddziałów w nowej kadencji

Przedszkola İZELMAN zrzeszone w Izmir Metropolitan Municipality przygotowują się do roku akademickiego 2023-2024. Balçova, Güzelyalı i Girne Latife Hanım Centra edukacji przedszkolnej i przedszkolnej przedszkoli İZELMAN, które w nowym okresie będą obsługiwać 20 oddziałów, również przenoszą się do budynków wolnostojących.

Przedszkola İZELMAN, zrzeszone w Izmir Metropolitan Municipality, będą nadal wspierać swoich uczniów we wszystkich obszarach rozwoju we wczesnym dzieciństwie zgodnie z zasadą „nauka przez zabawę” w okresie edukacyjnym 2023-2024. İZELMAN A.Ş., która zaczęła obsługiwać 12 przedszkoli, otwierając oddziały w Dikili, Menderes, Beydağ i Aliağa, a także w centrum miasta. W nowym okresie edukacyjnym liczba ta wzrośnie do 20. Ponadto do budynków jednorodzinnych przeniesione zostaną również przedszkola Balçova, Güzelyalı i Girne Latife Hanım znajdujące się w mieszkaniach.

Zabytkowy budynek stał się domem dla edukacji

Stwierdzając, że około rok temu przenieśli żłobek i przedszkole Gürçeşme Zübeyde Hanım z domu opieki Gürçeşme do wolnostojącego budynku znajdującego się w pobliżu Placu Rzeźników w Buca, dyrektor generalny İZELMAN Burak Alp Ersen powiedział: „Buca Fevziye-İsmail Topcan Nursery and Przedszkolne Centrum Wychowawcze” Służymy w 150-letnim zabytkowym budynku na terenie naszej placówki. Historyczny budynek, który stał pusty przez 6 lat, wyprowadziliśmy ze zrujnowanego stanu i odrestaurowaliśmy go środkami Gminy Metropolia. W naszej szkole uczy się 90 uczniów. Położenie przedszkola w centrum ułatwiło również dojazd do szkoły. Z przodu i z tyłu budynku znajduje się ogród, który będzie wspierał rozwój dzieci i pozwoli im spędzać czas na łonie natury. Staramy się, aby przedszkola i żłobki lepiej służyły. W kolejnym okresie edukacyjnym przeniesiemy nasze przedszkola, które kształcą się w mieszkaniach, do budynków wolnostojących” – powiedział.

Dobre wieści spoza metropolii

Stwierdzając, że zapewniają edukację 12 uczniom w wieku od 18 do 72 miesięcy w 750 różnych oddziałach, Ersen powiedział: „Podczas gdy zapewnialiśmy edukację w 2019 przedszkolach w 7 roku, zwiększyliśmy tę liczbę do 12. W roku akademickim 2023-2024 będziemy obsługiwać 20 przedszkoli. Będziemy nadal służyć poza metropolią. Świadczymy usługi w Aliağa, Dikili, Beydağ, Menderes. Teraz dodamy do tych regionów dzielnice takie jak Torbalı, Kiraz, Tyr i Bergama. Obsługujemy około 110 osób” – powiedział.

2023 szkół będzie działać w 20 roku

Przedszkola İZELMAN, obsługujące regiony Balçova, Evka-2, Evka-4, Girne, Buca, Güzelyalı, Dikili, Beydağ, Aliağa, Bornova, Görece, Kemalpaşa z doświadczoną kadrą edukacyjną, obchodzą 100. Republika w oddziałach Gaziemir, Tyr, Torbalı, Kiraz. , Bergama, Bayındır, Urla i Menemen.

📩 03/06/2023 12:56