Sakarya Bike Fest, „Wyścig czasu” rosyjski pedał Aleksander Bereznyak wygrywa

Sakarya Bike Fest „Wyścig na czas” rosyjski pedał Aleksander Bereznyak wygrywa

Pochodnia Sakarya Metropolitan Municipality Sakarya Bike Fest, na której znajdują się najbardziej prestiżowe puchary świata, została zapalona dziś rano podczas Tour Of Sakarya, znanego jako „wyścig na czas”, podczas gdy zwycięzcą zapierającego dech w piersiach wyścigu na rowerze szosowym został Aliaksandr Bereznyak, czas- przeciwstawiający się rosyjskiemu pedałowi gminy Sakarya Metropolitan Municipality.

Gmina Sakarya Metropolitan zaczęła organizować kolejny historyczny festiwal sportowy. Trzy największe organizacje kolarskie, BMX, MTB i Tour Of, ponownie były w Sakaryi. Ogień wielkiego podniecenia, który rozpoczął się od nazwy Sakarya Bike Fest w Dolinie Rowerowej Słonecznika, która dzięki inicjatywom metropolity przekształciła się w centrum rowerowe, został rozpalony dziś rano przez Tour Of Sakarya.

Pierwszy etap Tour Of Sakarya, najgłośniejszego wyścigu sezonu, przebiegającego przez zabytki miasta w ostatnich latach, znany jako „wyścig na czas”, przebiegał na trasach Sunflower Bicycle Valley, Sakarya Governorate i Yenikent Region. Światowi sportowcy wystartowali z doliny i stoczyli zapierającą dech w piersiach walkę o jak najszybsze pokonanie 4.1-kilometrowej trasy.

O 10.30 wystartował pierwszy zawodnik, a wszystkie pedały gwiazd zostały uruchomione w określonych okresach z rzędu. Aliaksandr Bereznyak, rosyjski zawodnik Sakarya Metropolitan Municipality Cycling Team, który osiągnął niemal rekordowy czas w pierwszej rundzie Tour Of, w której wzięło udział 13 drużyn i 14 zawodników z 88 krajów, zajął pierwsze miejsce z czasem 05.13.766, XNUMX.

Sportowiec Metropolitan miał na sobie pomarańczowy strój kąpielowy, który jest kolorem symbolu miasta, dyni. Francuski lekkoatleta Lucas Andre z chińskiej drużyny zajął drugie miejsce z czasem 5.18.673, a kazachski lekkoatleta Daniil Marukhin z kazachskiej drużyny Vino Sko zajął trzecie miejsce z czasem 5.18.675.