Podsumowanie: Fenerbahce Besiktas Podsumowanie meczu (2-4) i ich bramki Obejrzyj podsumowanie meczu Bein Sports Fb BJK obejrzyj link

Podsumowanie i bramki Fenerbahce Besiktas Mac obejrzyj link do podsumowania meczu Bein Sports Fb BJK

Fenerbahce Besiktas Podsumowanie meczu i gole Bein Sports oglądaj Lig Tv Fb BJK podsumowanie meczu oglądaj link. Fenerbahçe zmierzył się z Beşiktaşem na boisku w jednym z największych meczów derbowych Turcji w 27. tygodniu Süper Toto Süper Lig. Chociaż Fenerbahçe zakończył pierwszą połowę prowadząc 1:0 z Beşiktaşem, Cenk Tosun z Beşiktaşa strzelił 4 gole w 2-minutowej przerwie, a bramka Redmonda i Aboubakara wygrała mecz 4:2. W Beşiktaş Welington otrzymał czerwoną kartkę od drugiej żółtej i opuścił swój zespół z 10 zawodnikami. Obejrzyj obszerne podsumowanie meczu Fenerbahce Besiktas, jego bramki i ważne momenty. Podsumowanie meczu Fenerbahce Besiktas.

Fenerbahçe przegrał derby Beşiktaşu 4:2 i zakończył tydzień bez punktów. Beşiktaş zwiększył swój wynik do 52 punktów w Super Lidze i utrzymał drugie miejsce za Fenerbahçe.

Fenerbahce Besiktas Obejrzyj skróty meczów i gole youtube

Mecz rozegrany na stadionie Ülker rozpoczął się o godzinie 20.30. W meczu prowadzonym przez sędziego Halila Umuta Melera Fenerbahçe na drodze do mistrzostwa doznał poważnej kontuzji.

Fenerbahce Besiktas Podsumowanie meczu i ważne momenty meczu

1' Było napięcie pomiędzy Ennerem Valencią z Fenerbahce i Tayyipem Talhą z Beşiktaş.

8′ Arda Güler nie wykorzystał okazji do zdobycia gola dla Fenerbahçe. Piłka po trafieniu Colleya trafiła w róg.

10′ Tayyip Talha, kontuzjowany w Beşiktaş, musiał zostać usunięty z gry. Welinton zastąpił Tayyipa Talhę.

13′ Joao Pedro z Fenerbahçe doznał kontuzji, zawodnik wrócił na boisko po leczeniu.

16' W pierwszych 16 minutach meczu popełniono 10 fauli.

23′ Enner Valencia nie oddał celnego strzału w polu karnym. Następnie Arda Güler po interwencji Gedsona z rzutu wolnego z pozycji blisko bramki dał swojej drużynie rzut wolny.

27′ Enner zmierzył się z Valencią. Mert Günok nie pozwolił napastnikowi Fenerbahçe na zdobycie bramki.

28′ Welinton otrzymuje żółtą kartkę.

29′ Było napięcie między trybunami Vincenta Aboubakara i Fenerbahçe. W rezultacie napięcie między zawodnikami Fenerbahce a Vincentem Aboubakarem trwało przez chwilę. Samet Akaydin i Vincent Aboubakar ukarani żółtymi kartkami.

Po interwencji 36′ Gedsona Fernandesa Mert Hakan Yandaş z Fenerbahçe pozostał na murawie. Mert Hakan Yandaş otrzymał żółtą kartkę za sprzeciw i został zawieszony.

38′ Fenerbahce wygrało rzut karny, a Arda Güler pozostał na ziemi. VAR Alper Ulusoy potwierdził rzut karny dla Fenerbahce.

41′ Fenerbahce objęło prowadzenie po golu Ennera Valencii z rzutu karnego.

43′ Altay Bayındır uderzył piłkę po wejściu Welintona.

45+1′ Aboubakar zmierzył się z Altayem. Altay Bayındır interweniował i opanował piłkę napastnika, który chciał kozłować.

45+2′ Żółtą kartkę otrzymuje Omar Colley.

45+7′ Osayi-Samuel, który leżał na ziemi w polu karnym, został ukarany żółtą kartką za oszukanie sędziego.

DRUGA POŁOWA
46′ Hadziahmetovic i Ghezzal dochodzą do boku w Beşiktaş; Do gry weszli Redmond i Maxim.

48′ Aboubakar pozostał na ziemi po interwencji Attila Szalai w pozycji wyjściowej w Beşiktaş. Sędzia Halil Umut Meler kontynuował grę.

50′ Fenerbahce wygrało rzut karny, a Enner Valencia pozostał na murawie. Przechwytujący Welinton został wyrzucony z czerwoną kartką.

53′ Enner Valencia nie wykorzystał rzutu karnego.

55′ Cenk Tosun z Beşiktaş nie mógł rzucić Altay Bayındır do pustej bramki po kozłowaniu z pozycji przodem. Po zakończeniu pozycji flaga spalonego została podniesiona.

58′ Cenk Tosun strzelił wyrównującego gola.

62′ Przy 10 pozostałych zawodnikach Beşiktaş objął prowadzenie 2:1 po golu Cenka Tosuna.

70' Emre Mor próbował szczęścia z dystansu. Piłka po prostu wyszła.

76′ Nathan Redmond długo przyjmował piłkę z tyłu pomocy i strzałem z dystansu zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

80′ Mert Günok dobrze trafił z dystansu İrfan Can Kahveci.

Wynik meczu Fenerbahce Besiktas, ile zakończeń?

Mecz Fenerbahce Besiktas zakończył się zwycięstwem Besiktasu 2:4.

Kto strzelił gole w meczu Fenerbahce Besiktas?

Jedynego gola Fenerbahce z rzutu karnego strzelili Enner Valencia i İrfan Can.

Cenk Tosun, Redmond i Aboubakar strzelili gole, które zapewniły zwycięstwo Beşiktaşowi.

Najciekawsze mecze Fenerbahce Besiktas Youtube Link do Bein Sports

Najciekawsze mecze Fenerbahce Besiktas Youtube Link do podsumowania meczu Bein Sports Fb BJK. Jaki jest wynik meczu Fenerbahce Besiktas? Ile meczów rozegra Fenerbahce Besiktas? Kto strzelił gole w meczu Fenerbahce Besiktas? Podsumowanie meczu Fenerbahce Besiktas youtube, Fb Beşiktaş obejrzyj podsumowanie meczu bein sport, league tv Fenerbahçe Beşiktaş obejrzyj podsumowanie, obejrzyj podsumowanie meczu Fenerbahçe Beşiktaş, kto strzelił gole w meczu Fenerbahçe Beşiktaş? Ile razy zakończył się mecz Fenerbahce Besiktas?, Obejrzyj gole Fenerbahce, obejrzyj podsumowanie meczu Besiktas, obejrzyj podsumowanie, bein sport Obejrzyj podsumowanie meczu Beşiktaş, Kto zdobył gole Fenerbahce?, Kto strzelił gole Beşiktaş?, Obejrzyj gole Beşiktaş Podsumowanie meczu Fenerbahce Beşiktaş