Podsumowanie: Konyaspor 2-1 Galatasaray skróty meczów i gole link

Podsumowanie Podsumowanie meczu i bramki Konyaspor Galatasaray link do obejrzenia

Galatasaray zakończył swoją serię 26 meczów bez porażki w 14. tygodniu Super League, przegrywając 2: 1 z Konyasporem. W meczu, w którym Galatasaray objął prowadzenie w 31. minucie z Milotem Rashicą w pierwszej połowie, gospodarze Konyaspor wygrali mecz 2:1 po bramkach Sonera Dikmena i Oğulcana Ülgün w drugiej połowie i zdobyli 3 punkty. Pełne podsumowanie, bramki i ważne momenty meczu Konyaspor-Galatasaray kibice mogą obejrzeć na stronie Bein Sports.

Galatasaray zmierzył się z Konyasporem na wyjeździe w 26. tygodniu Süper Lig Spor Toto. Goszcząc na stadionie Konya Metropolitan Municipality, drużyna wygrała z wynikiem 2-1.

Galatasaray objął prowadzenie z Milotem Rashicą w 31. minucie, a Konyaspor skontrował tę bramkę Sonerem Dikmenem w 62. minucie. Konyaspor, który zdobył kolejną bramkę z Oğulcan Ülgün w dogrywce, wygrał mecz 2-1.

Berkan Kutlu, który rozpoczął mecz w pierwszej 11. meczu w Galatasaray, został zawieszony w 35. minucie przez otrzymanie żółtej kartki. Berkan Kutlu nie zagra w przyszłym tygodniu z Adaną Demirspor.

Po tym wyniku passa 14. ligowych zwycięstw Galatasaray dobiegła końca.

Tym wynikiem Galatasaray zdobył 60 punktów. Konyaspor zdobył 34 punkty.

W przyszłym tygodniu Galatasaray zmierzy się z Adana Demirspor w lidze. Konyaspor przejdzie do Ümraniyesporu.

Podsumowanie meczu Konyaspor 2-1 Galatasaray i ważne momenty meczu

90+3 CELE | Konyaspor objął prowadzenie 2:1 po bramce Oğulcan Ülgün. Oğulcan, który wyprzedził piłkę podaniem Bruno Paza, posłał piłkę do siatki mocnym i miękkim uderzeniem.

88′ Gol Konyasporu przeciwko Endri Çekici nie jest uznawany za spalonego. Endri Çekici otrzymał żółtą kartkę za zdjęcie koszulki po tym golu.

77 Nicolo Zaniolo strzela zza pola karnego, Sehic wykonuje rzut rożny w ostatniej minucie.

76′ Mahir uderzył piłkę zza słupka w tył obrony. Balon odleciał.

71′ Piłka Milot Rashica do siatki została anulowana z powodu spalonego.

70 opuściło Rashicę dla Icardiego. Icardi nie trafił tak, jak chciał.

70′ Francisco Calvo otrzymuje żółtą kartkę za faul na Icardim.

68′ W szybkim ataku Konyasporu Marlos próbował rzucić piłkę do Dioufa na pustym boisku, ale krytyczną interwencję podjął Kaan Ayhan.

62' CEL | Konyaspor wyrównał po bramce Sonera Dikmena. Soner bardzo dobrze panował nad piłką, którą odbił od ziemi Bruno Paz. Strzał, który wykonał prawą nogą, również trafił w Muslerę i wpadł do siatki.

61′ Sacha Boey otrzymuje żółtą kartkę za faul Marlosa.

60′ Icardi uderzył w dalszy słupek, a Sergio Oliveira wszedł w pole karne. Skórzana podróż dobiegła końca.

57′ Abdulkerim interweniował przy piłce, którą Calvo obrócił w polu karnym. Muslera w ostatniej chwili obronił piłkę w kierunku bramki.

54′ Bramka Mame Dioufa w Konyasporze została anulowana z powodu spalonego.

51′ Icardi nie może dotknąć piłki, którą Leo Dubois zabrał z lewej flanki. Następnie podniesiono flagę spalonego.

43′ Sacha Boey posyła piłkę w pole karne z prawej strony i kieruje się w stronę bramki. Pod kontrolą Sehica piłka uderzyła w boczne siatki.

37 Kolejna żółta kartka dla Icardiego! Argentyński gwiazdor otrzymał żółtą kartkę po tym, jak sfaulował Adila w środku pola.

36′ Berkan Kutlu otrzymuje żółtą kartkę za faul popełniony na swoim przeciwniku w środku pola. Berkan Kutlu został zawieszony za żółtą kartkę. Young nie zagra w meczu Adana Demirspor.

31' CEL | Galatasaray objął prowadzenie 1:0 po bramce Milota Rashiki. W szybkim ataku Galatasaray Kerem dostrzegł przed sobą Rashicę. Kosowski zawodnik posłał piłkę do siatki delikatnym kopnięciem lewą nogą.

29′ Icardi zobaczył, jak Boey toczy się od tyłu. Boey strzelił na ukos. Bramkarz Sehiç odebrał piłkę z rzutu rożnego.

21' Strzał Francisco Calvo autorstwa Alejandro Pozuelo wpada w pole karne. Piłka przeleciała nad głową.

18′ Milot Rashica posyła piłkę na tyły obrony, a Icardi dośrodkowaniem wpada do siatki. Piłka pozostała w bramce Sehica.

13′ Łuk Marlosa Moreno uderza w obronę i idzie w stronę Muslery.

Muhammet Demir otrzymuje piłkę z prawego skrzydła na 5′ Abdulkerim. Chciał to zostawić Mahirowi Emreliemu, który był w polu karnym, ale zainterweniował Dubois.

3′ Mahir Emreli zszedł z tylnego rzędu z prawej strony i wywrócił. W obronie, krytyczna odpowiedź Dubois.

Mecz 1′ rozpoczął się od sygnału Zorbay Küçük.

Obejrzyj najciekawsze mecze Konyaspor Galatasaray Youtube Link do podsumowania meczu Bein Sports Konya GS. Jaki jest wynik meczu Konyaspor Galatasaray? O której godzinie jest mecz Konyaspor Galatasaray? Kto strzelił gola w meczu Konyaspor Galatasaray? Podsumowanie zegarka Konyaspor Galatasaray youtube, Obejrzyj podsumowanie meczu Konya Galatasaray bein sport, lig tv Konyaspor obejrzyj podsumowanie meczu Galatasaray, obejrzyj podsumowanie meczu Konyaspor, Kto strzelił gole w meczu Konyaspor Galatasaray? Jak długo trwa mecz Konyaspor Galatasaray?, Obejrzyj gole Konyaspor, obejrzyj podsumowanie meczu Galatasaray, obejrzyj podsumowanie, be sport Obejrzyj podsumowanie meczu Galatasaray, Kto strzelił gole Konyaspor?, Kto strzelił gole Galatasaray?, Obejrzyj gole Galatasaray