Ziraat Bankkart żegna się z Ligą Mistrzów

W rundzie barażowej Ligi Mistrzów CEV w piłce siatkowej mężczyzn Ziraat Bankkart przegrał na wyjeździe 3:2 z niemiecką drużyną Berlin Recycling Volleys i pożegnał się z turniejem.

Przed meczem minutą ciszy uczczono tych, którzy stracili życie w trzęsieniach ziemi, których epicentrum stanowiły dystrykty Pazarcık i Elbistan w Kahramanmaraş i które objęły łącznie 11 prowincji.

Ziraat Bankkart pokonał niemiecki zespół Berlin Recycling Volleys 24:26 w setach 25:21, 25:20, 18:25, 15:9, 3:2 w meczu rundy barażowej Ligi Mistrzów CEV. Tym wynikiem Ziraat Bankkart pożegnał się z Ligą Mistrzów

Z powodu trzęsienia ziemi pierwsza walka Ziraat Bankkart przeciwko Berlin Recycling Volleys w Ankarze w rundzie barażowej Ligi Mistrzów CEV nie mogła się odbyć z powodu trzęsienia ziemi, a CEV zdecydowało się rozegrać mecz w jednym meczu.