Ulubione miejsce turystyczne Kayseri, Erciyes, zostaje zalane przez miłośników nart

Ulubione miejsce turystyczne Kayseri, Erciyes, jest oglądane przez miłośników nart
Ulubione miejsce turystyczne Kayseri, Erciyes, zostaje zalane przez miłośników nart

Burmistrz gminy Kayseri Metropolitan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Erciyes A.Ş. spotkał się z lokalnymi i zagranicznymi turystami w ośrodku narciarskim Erciyes zarządzanym przez Prezydent Büyükkılıç stwierdził, że miłośnicy nart z całej Turcji przyjeżdżają do Erciyes i powiedział: „Wszystkie nasze trasy są pełne. Ośrodek narciarski Erciyes na to zasługuje.”

Prezydent Büyükkılıç odwiedził ośrodek narciarski Erciyes, który jest jednym z najważniejszych ośrodków w Turcji z 112 trasami narciarskimi o długości 41 kilometrów i 19 urządzeniami mechanicznymi w dziedzinie alpinizmu i sportów zimowych, które są ulubionym miejscem turystyki w Kayseri.

Büyükkılıç spotkał się z lokalnymi i zagranicznymi turystami w ośrodku narciarskim Kayseri Erciyes, który jest pełen miłośników nart.

Miłośnicy narciarstwa, którzy przybyli do ośrodka narciarskiego Erciyes spoza miasta, dziękowali prezydentowi Büyükkılıç za inwestycje i usługi.

„WSZYSTKIE NASZE PASA SĄ PEŁNE”

Oceniając zainteresowanie ośrodkiem narciarskim Erciyes, burmistrz Büyükkılıç powiedział: „Mamy nadzieję i modlimy się, aby w nadchodzących dniach spadło więcej śniegu. Ponieważ śnieg jest dla nas bardzo ważny, jest środkiem obfitości. Dzięki Bogu, w tym sensie nasze Erciyes nosiły białą suknię ślubną, ale Erciyes ubrana w tę suknię ślubną ma znaczenie dla narciarzy w ośrodku narciarskim. Obecnie wszystkie nasze trasy są pełne, a nasi obywatele korzystają z naszych tras narciarskich, przyjeżdżając z miasta, spoza miasta iz zagranicy. Prawie wszyscy pochodzą spoza miasta – powiedział.

„TA OBIEKT TO WIELKA KORZYŚĆ DLA NASZEGO KRAJU I NASZEGO MIASTA”

Opisując Erciyes jako okręt flagowy turystyki z jego możliwościami i potencjałem, Büyükkılıç powiedział: „Po raz kolejny podzielamy fakt, że taki obiekt, który jest okrętem flagowym turystyki z 19 urządzeniami mechanicznymi, 41 pasami startowymi i torami o długości 112 kilometrów, jest wielkie osiągnięcie dla naszego kraju i dla naszego miasta. Tutaj składamy naszym narciarskim przyjaciołom życzenia zdrowia, spokoju i narciarstwa. Pogoda piękna, słońce świeci, śnieg taki sobie, pozostaje tylko jeździć na nartach.”

DZIAŁA NA RZECZ ROZWOJU KULTURY NARCIARSKIEJ Z METROPOLITY

Wspominając, że z oddaniem pracują nad rozwojem kultury narciarskiej w Kayseri, burmistrz Büyükkılıç powiedział: „Chociaż są dni powszednie, wszędzie jest pełno, a nasze trasy są naprawdę bogate. W pewnym sensie jest to zysk z przerwy semestralnej. Nasi obywatele z Kayseri również przyjeżdżają w różnych porach. Można powiedzieć, że kultura narciarska w Kayseri nie jest na takim poziomie, na jakim byśmy sobie życzyli. Mamy kursy narciarskie, aby to zapewnić. Pod tym względem również dokonujemy niezbędnych poświęceń. Mam nadzieję, że nadal będziemy zachęcać i zachęcać naszych młodych ludzi jeszcze bardziej” – powiedział.

Büyükkılıç stwierdził, że pytał przybywających do Erciyes gości z całej Turcji, skąd przybyli i powiedział:

„Słyszeliśmy o prawie 81 prowincjach. Mamy gości z kraju i zagranicy. Kiedy zapytałem, skąd pochodzą, udało mi się znaleźć 19 osobę z Kayseri jako 1. osobę. To też nas zachwyca i zachwyca. Tak więc osoby z zewnątrz przyjeżdżają do tego miasta na narty. Ośrodek narciarski Erciyes na to zasługuje. Witam naszych gości, przynieśli radość.”

Büyükkılıç obserwował miłośników nart w ośrodku narciarskim Erciyes i zrobił wiele pamiątkowych zdjęć z mieszkańcami. Prezydent Büyükkılıç podczas wizyty w Erciyes, Erciyes A.Ş. Towarzyszył mu również Murat Cahid Cıngı, Przewodniczący Rady Dyrektorów.

Günceleme: 03/02/2023 14:58

Podobne reklamy

Bądź pierwszy i skomentuj

zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*