Czy szkoły mają wakacje w prowincjach, w których występują trzęsienia ziemi, ile dni mają wakacje? Czy szkoły mają wakacje w Kahramanmaraş?

Wakacje szkolne w prowincjach, w których występuje trzęsienie ziemi Ile dni wakacji Wakacje szkolne w Kahramanmaras?
Czy szkoły mają wakacje w prowincjach, w których występuje trzęsienie ziemi, ile dni wakacji mają wakacje w szkołach w Kahramanmaraş?

Dwa trzęsienia ziemi o sile 7,4 miały miejsce w dzielnicy Pazarcık w Kahramanmaraş i 6,4 w dzielnicy Nurdağı w Gaziantep. Trzęsienie ziemi wstrząsnęło wieloma prowincjami we wschodniej i południowo-wschodniej Anatolii, środkowej Anatolii i regionie Morza Śródziemnego. Szkoły zostały zamknięte w wielu prowincjach z powodu obfitych opadów śniegu, a status wakacyjny szkół po trzęsieniu ziemi był kwestią ciekawostki. Wiceprezydent Fuat Oktay złożył oświadczenie po trzęsieniu ziemi o sile 7,4 w skali Richtera, które miało miejsce w Kahramanmaraş. Czy wakacje szkolne są w Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Gaziantep, Adıyaman, Osmaniye, Malataya?

CZY SZKOŁY SĄ WAKACJE PO TRZĘSIENIU ZIEMI?

Edukacja została zawieszona w wielu prowincjach z powodu trzęsienia ziemi i opadów śniegu. Ankara i Stambuł, Samsun, Aksaray, Kırıkkale, Çanakkale, Gümüşhane, Şırnak, Balıkesir, Sakarya, Düzce, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Sivas, Tunceli, Kahramanmaraş, Gaziantep, Katyburt,, Edukacja została zawieszona na jeden dzień w Ağrı, Isparta, Giresun, Nevşehir, Kütahya, Erzurum, Elazığ, Kırşehir, Niğde, Yozgat, Burdur, Bitlis, Hakkari, Kars, Denizli, Konya, Erzincan i Afyonkarahisar oraz dwa dni w Bingöl i Muş . .

Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli i Feke z Adany; Gündoğmuş i İbradı z Antalyi; Ze względu na opady śniegu w dzielnicach Gercüş i Sason w Batmanie, w poniedziałek 6 lutego oraz przez 2 dni w niektórych dzielnicach Siirt nie odbędą się treningi.

Edukacja autobusowa została zawieszona w poniedziałek 6 lutego w Çankırı, Sinop, Yalova i Tokat oraz w dystrykcie Cide w Kastamonu.

SZKOŁY W 10 WOJEWÓDZTWACH 1 TYDZIEŃ WAKACYJNYCH

Wiceprezydent Fuat Oktay złożył oświadczenie po trzęsieniu ziemi o sile 7,4 w skali Richtera, które miało miejsce w Kahramanmaraş. Oktay powiedział: „Wszystkie nasze szkoły są na tygodniowych wakacjach w 10 prowincjach. Komunikat wyda też Ministerstwo Edukacji Narodowej”. powiedział.

WAKACJE SZKOLNE W MERSIN

W oświadczeniu złożonym przez gubernatora Mersin,

„W całej naszej prowincji Mersin edukacja została zawieszona na jeden (06.02.2023) dzień w poniedziałek, 1, a szkoły były wolne. Ponadto nasz personel w ciąży i niepełnosprawny pracujący w instytucjach publicznych oraz nasz personel płci żeńskiej, który ma dzieci w wieku 10 lat i młodsze, będzie brany pod uwagę na urlopie administracyjnym”. użyto wyrażeń.

W oświadczeniu gubernatora Ali Hamzy Pehlivana: „Trzęsienie ziemi, które miało miejsce w Kahramanmaraş Pazarcık, było również odczuwalne w naszej prowincji Mersin. Szybkiego powrotu do zdrowia. Do tej pory w naszym województwie nie wykryto ani nie zgłoszono żadnych ofiar śmiertelnych ani mienia. Prace nad skanowaniem prowadzone przez nasze zespoły trwają”. było powiedziane.

W ADANIE TEŻ BYŁY WAKACJE

Gubernator Adana, Süleyman Elban, powiedział: „Z powodu trzęsienia ziemi, które odczuliśmy w naszym mieście, w poniedziałek 6 lutego we wszystkich naszych placówkach edukacyjnych zawieszono na jeden dzień edukację.

Szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim naszym rodakom, a zwłaszcza naszym uczniom i nauczycielom”. używał zwrotów.

KAHRAMANMARAÞ

Gubernatorstwo Kahramanmaraş złożyło pisemne oświadczenie po opadach śniegu. W oświadczeniu napisano: „Na jeden dzień w poniedziałek 6 lutego w szkołach podstawowych i średnich w całym naszym województwie zawieszono naukę”.

MALATYA

W pisemnym oświadczeniu złożonym przez Urząd Gubernatora stwierdzono, że „Ze względu na problemy związane z transportem spowodowane oblodzeniem dróg w związku z utrzymującymi się niekorzystnymi warunkami pogodowymi w całej prowincji Malatya, szkoły i instytucje edukacyjne stowarzyszone do Ministerstwa Edukacji Narodowej we wszystkich naszych powiatach zostały zamknięte na jeden dzień 6 lutego.”

Adiyaman

Biuro Gubernatora Adıyaman wydało następujące oświadczenie; „W związku z kontynuacją oblodzenia dróg z powodu intensywnych opadów śniegu oraz negatywnymi zjawiskami, jakie mogą wystąpić w transporcie, w poniedziałek 6 lutego w całym województwie zawieszono edukację. Ponadto niepełnosprawny i ciężarny personel publiczny pracujący w sektorze publicznym będzie również brany pod uwagę na urlopie administracyjnym tego samego dnia.

GAZIANTEP

Gubernator Gaziantep, Davut Gül, wydał następujące oświadczenie: „Z powodu obfitych opadów śniegu w Gaziantep wszystkie placówki oświatowe i ośrodki rehabilitacyjne zostały zamknięte na jeden dzień w poniedziałek, 6 lutego. Niepełnosprawny i ciężarny personel publiczny będzie brany pod uwagę na urlopie administracyjnym. Zagraj w śnieżki i poczytaj książkę.

Günceleme: 06/02/2023 10:44

Podobne reklamy

Bądź pierwszy i skomentuj

zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*