Drużyna kobiet w piłce ręcznej Izmir w ćwierćfinale

Reprezentacja Izmiru w piłce ręcznej kobiet w ćwierćfinale

Drużyna Izmir Metropolitan Municipality Youth and Sports Club Handball Women's Team pokonała izraelską drużynę Maccabi Lands Ramat Gan 33:32 w Pucharze Europy EHF i została jedną z ośmiu ostatnich drużyn.

İzmir Metropolitan Municipality Youth and Sports Club Handball Women's Team pokonała izraelską drużynę Maccabi Toprakm Ramat Gan na wyjeździe po Izmirze w rewanżu ostatnich 16 rund kwalifikacyjnych Pucharu Europy EHF i zaznaczyła swoją obecność w ćwierćfinale. Metropolitan Municipality wygrało pierwszy mecz w Izmirze 27:20.

Duet sędziowski Georgiana Murariu-Mihaela Paraschiv z Rumunii poprowadził mecz rewanżowy w hali sportowej Ohel Shem. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą gospodarzy 15:14. Druga połowa była świadkiem świetnej rywalizacji, a nasza drużyna zdołała wygrać mecz z wynikiem 33-32 i została drużyną, która przeszła rundę.

Ece Sözmen zdobył 12 punktów, Yasemin Özgür 5, Büşra Işıkhan, Ecem Birben i Sibel Kıcıroğlu po 4, Yeliz Özel 2, Burcu Dindar i İlayda Baktır po 1.