EGO świętuje swoje 80. urodziny różnymi wydarzeniami

Obchody setnej rocznicy zarządu EGO różnymi wydarzeniami
EGO świętuje swoje 80. urodziny różnymi wydarzeniami

Obchodząc 80. rocznicę swojego powstania, Dyrekcja Generalna EGO gminy metropolitalnej Ankara zgromadziła 1 sadzonek czarnej sosny i cedru w Dyrekcji Oddziału 500. Regionu ds. Eksploatacji Autobusów i Warsztatach Naprawczych EGO w dystrykcie Karaoğlan w dystrykcie Gölbaşı.

Dyrekcja Generalna EGO Metropolitan Municipality Ankara zaczęła świętować swoje 80-lecie różnymi działaniami. W zakresie działalności; „1. W ramach tworzenia „Rocznego Obszaru Zalesień” posadzono na tym terenie 80 sadzonek modrzewia i cedru.

„Cieszymy się, że sadzimy nasiona zielonej Ankary”

Dyrektor generalny EGO Nihat Alkaş, zastępcy dyrektora generalnego i szefowie działów wzięli udział w ceremonii sadzenia drzewek, a personel EGO i ich rodziny wykazali duże zainteresowanie.

Dyrektor Generalny Nihat Alkaş, stwierdzając, że tereny zielone w mieście są jedną z najważniejszych inwestycji dla zarządzania tym miastem:

„Konieczność terenów zielonych w życiu miejskim jest nieodzowną rzeczywistością. Tereny zielone oferują ludziom bardziej komfortowe i zdrowsze warunki środowiskowe dzięki wkładowi i możliwościom, jakie zapewniają miejskiemu ekosystemowi i codziennym funkcjom miejskim. Przede wszystkim drzewa są najważniejszą częścią infrastruktury miasta dla zrównoważonego życia miejskiego. W rzeczywistości przyczyniamy się do infrastruktury naszego miasta, organizując akcję zalesiania z okazji 80. rocznicy. Myślimy, że ten zielony teren, który będzie nosił imię naszej głęboko zakorzenionej organizacji, tchnie życie w nasze miasto, a dziś z radością sadzimy sadzonki dla zielonej Ankary. Pomalujemy Ankarę na zielono zgodnie z podejściem do zarządzania naszego prezesa, pana Mansura Yavaşa, powtarzając wydarzenie, które zorganizowaliśmy tutaj dzisiaj, w kolejnych latach”.

SIEWKA SPOTYKA SIĘ Z GLEBĄ

Sadzonki dostarczone przez Departament Ochrony i Kontroli Środowiska ABB, Departament Usług Wiejskich i Dyrekcję Generalną ANFA to „1. Został on wywieziony wraz z glebą w Obszarze Zalesień Rocznych.

Ayten Gök, kierownik Działu Doskonalenia Usług i Rozwoju Instytucjonalnego EGO, który uczestniczył w wydarzeniu, powiedział: „Cieszymy się radością sadzenia wraz z naszymi pracownikami sadzonki na pamiątkę 80. mianownik." Szef Ruchu 1. Regionu EGO, Mehmet Can Özbay, powiedział: „Z dumą świętujemy 80. rocznicę naszego powstania. Tutaj przeprowadziliśmy prace zalesiania dla bardziej zielonej Ankary. Chcielibyśmy podziękować naszym menedżerom i współpracownikom”, podczas gdy inny pracownik EGO, İnan Balcı, który uczestniczył w wydarzeniu ze swoim synem, wyraził swoje przemyślenia, mówiąc: „Cieszę się, że ja i moja rodzina również przyczyniliśmy się do zielonej Ankary” .

Podobne reklamy

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar