Oferty na przetarg na kolejkę linową Kartepe zostaną rozpatrzone 25 stycznia

Oferty na przetarg na kolejkę linową Kartepe zostaną podjęte 25 stycznia
Oferty na przetarg na kolejkę linową Kartepe zostaną podjęte 25 stycznia
Subskrybuj  


Metropolitalny sekretarz generalny Gündoğdu i burmistrz Kocaman przeprowadzili dochodzenia na początku projektu kolejki linowej, która miała zostać zbudowana w Kartepe.

Burmistrz Kartepe Mustafa Kocaman gościł Balamira Gündoğdu, sekretarza generalnego gminy metropolitalnej Kocaeli. Prezydent Kocaman i Gündoğdu zbadali obszar stacji projektu kolejki linowej Kartepe, który jest 50-letnim marzeniem Kocaeli, który rozpocznie się w regionie Derbent.

Kolejka linowa Gundogdu i Kocaman przeprowadziła inspekcję obszaru projektu

URZĘDNICY FIRMY OGŁOSZYLI SWOJE PROJEKTY

Sekretarz generalny Balamir Gündoğdu, a także kierownik wydziału naukowego gminy Kocaeli, Ayşegül Yalçınkaya i 3 przedstawicieli firmy, którzy ubiegali się o projekt kolejki linowej, wzięli udział w przeglądzie, którego gospodarzem był burmistrz Kocaman. Przedstawiciele firmy przekazali Gündoğdu i Kocamanowi informacje techniczne o swoich projektach.

DODA WARTOŚCI DO KARTEPE

Zwracając uwagę na wagę projektu, sekretarz generalny Gündoğdu oświadczył, że dokumenty przetargowe od firm otrzymają 25 stycznia. Projekt będzie miał około 5 kilometrów i powstanie na 2 stacjach. Linia, która będzie składać się z 10 kabin na łącznie 73 osób, będzie mogła przewieźć 1500 osób na godzinę. W rzeczywistości podróż zajmie 14 minut. Oczekuje się, że projekt zostanie ukończony w ciągu 500 dni roboczych.

DZIĘKUJĘ MOJEGO PREZESA TAHIR

Zwracając uwagę na znaczenie projektu dla Kartepe i Kocaeli, burmistrz Kartepe Mustafa Kocaman powiedział: „To był ważny dzień dla naszego projektu kolejki linowej, która będzie najważniejszą inwestycją turystyczną naszej dzielnicy i naszego miasta, a decyzja zostanie podjęta przez naszą gminę metropolitalną Kocaeli. Na terenie stacji w naszym dystrykcie Derbent nasz metropolita sekretarz generalny, pan. Razem z Balamirem Gündoğdu wysłuchaliśmy prezentacji informacji technicznych 3 firm, które złożyły ofertę na projekt i konsultowaliśmy się na miejscu. Za determinację i wysiłek od początku procesu inwestycyjnego projektu kolei linowej nasz Prezes ENT Pan. dr hab. Dr. Chciałbym podziękować Tahirowi Büyükakınowi i jego cennemu zespołowi za ich wysiłek. Nasz proces budowy kolei przyspieszy wraz z otrzymaniem ofert i określeniem firmy wykonawczej 25 stycznia” – powiedział.

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar