Szpital Eşrefpaşa KarşıyakaOtwarto jednostkę serwisową w

Szpital Eşrefpaşa KarşıyakaOtwarto jednostkę serwisową w
Szpital Eşrefpaşa KarşıyakaOtwarto jednostkę serwisową w
Subskrybuj  


Izmir Metropolitan Municipality Eşrefpaşa Szpital jest przeznaczony dla obywateli, którzy mają trudności z dotarciem do głównego budynku w dzielnicy Yenişehir w Konak. KarşıyakaOtworzył jednostkę usługową dla nauczycieli Melahata Özçelika w . Mieszkańcy Izmiru, którzy w swoich oddziałach otrzymują świadczenia zdrowotne od lekarzy specjalistów, wyrażają zadowolenie z aplikacji.

Izmir Metropolitan Municipality Eşrefpaşa Hospital, działający jako pierwszy szpital miejski w Turcji, KarşıyakaPrzewiozła służbę zdrowia, którą świadczy ze swoją jednostką usługową w r., na drugą stronę miasta. Historyczna instytucja w Izmirze, uhonorowana nagrodą za jakość usług, zapewnia tym samym łatwy dostęp obywatelom, którzy mają trudności z dotarciem do dzielnicy Yenişehir w Konak, gdzie znajduje się jej siedziba. Pacjenci leczeni są przez lekarzy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Izmir Metropolitan Municipality Szpital Esrefpasa Karşıyaka Pacjenci, którzy zgłaszają się do Oddziału Pomocy Nauczyciela Melahata Özçelik, w razie potrzeby są również kierowani do szpitala Eşrefpaşa. Pacjenci są zabierani samochodami i przewożeni do szpitala, a następnie wracają do swoich domów.

Prośba naszego nauczyciela republiki

Szpital Esrefpasa Karşıyakaİzmir Metropolitan Municipality Szpital Eşrefpaşa Naczelny Lekarz Op. Dr. Kadir Devrim Demirel powiedział: „Melahat Özçelik jest nauczycielem Republiki. Swoje 3 mieszkania przekazuje gminie miejskiej Izmir na usługi. Jest to jednak warunek przy dokonywaniu darowizn. Jak mówi: „To jest jednostka usługowa, w której pracują lekarze specjaliści i wykonywane są badania krwi”. Po pewnym czasie zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby ożywić nasze usługi tak, jak chciał tego nauczyciel Melahat” – powiedział.

Obsługa w 5 oddziałach

Główny lekarz Demirel powiedział również: „Nadal służymy z nowym zrozumieniem. Mamy tu lekarzy specjalistów od chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, stomatologów, ucha i gardła oraz klatki piersiowej, zgodnie z życzeniami ludzi. Nasz dietetyk wkrótce rozpocznie pracę. Pobrane tu krew i próbki dowożone są do naszego szpitala samochodami naszej gminy kilka razy dziennie. Nasi pacjenci, których filmy są zamawiane, są następnie zabierani do szpitala. KarşıyakaJest sprowadzany do . W tym okresie otrzymaliśmy bardzo pozytywne komentarze od naszych obywateli. W związku z ich powrotem do nas, będziemy od czasu do czasu przydzielać do naszej jednostki lekarzy z innych oddziałów. Nasza jednostka świadczy usługi w godzinach od 09:00 do 16:00 w dni powszednie. Przypadki ratunkowe są dostarczane do szpitala Eşrefpaşa lub szpitali Ministerstwa Zdrowia za pośrednictwem numeru 112” – powiedział.

Umawiamy się na łatwe spotkania

Obywatele, którzy zgłosili się do ośrodka z powodu problemów zdrowotnych, wyrazili zadowolenie z usługi. Gülçin Çelik, który przyszedł do oddziału na leczenie, powiedział: „To dobra usługa zarówno dla rzemieślników, jak i dla ludzi tutaj. KarşıyakaFajnie mieć aneks w . Wszystkie testy się odbywają. Jeśli to miejsce jest niewystarczające, kierowani są do dużego szpitala Szpitala Eşrefpaşa. Ma serwis. Lekarze są bardzo dobrzy, martwią się. Wspaniale było mieć go w pobliżu. Możemy też łatwo umówić się na spotkanie” – powiedział.

Łatwe dotarcie do szpitala

Stwierdzając, że trafiła na oddział w celu leczenia stomatologicznego, Serap Akçay powiedział: „Przyjechałam dzisiaj na oddział szpitala Eşrefpaşa w Karşıkaya z powodu mojej choroby zębów. Cieszymy się, że mamy taką usługę tutaj. Dojście do budynku centralnego bywało czasem problemem. KarşıyakaByłam bardzo szczęśliwa, że ​​mogłam szybko otrzymać leczenie, gdy mieliśmy problem zdrowotny w . Dziękuję za świadczone usługi.”

1 Komentarzy

  1. çok güzel bir iş yapıp milyon kere tarif etmişsiniz. Adres şu sokak bu numara diyememişsiniz. En zoru başarmışsınız.

Yorumlar