Vakkorama Sailing Team powrócił z Göcek z wyróżnieniem

Traktując sport jako integralną część mody i uczestnicząc w ważnych regatach żeglarskich w kraju z Vakkorama Sailing Team, Vakkorama osiągnął ważny stopień w 19. Jesiennym Tygodniu Wyścigów Göcek. Vakkorama Sailing Team zajął trzecie miejsce w regatach. Nagrodę drużynową Cemowi Hakko wręczył prezydent federacji.

19. Jesienny Tydzień Wyścigów Göcek i 10 listopada Atatürk Cup, które odbyły się w dzielnicy Muğla Fethiye, były świadkami zmagań jachtów żaglowych. Wyścigi organizowane przez Göcek Yacht Club, w których startowało łącznie 161 łodzi, trwały 5 dni. W wyścigach, które rozpoczęły się w zatoce, zawodnicy zaciekle rywalizowali o miejsce na trasie geograficznej.

W ramach 19th Göcek Autumn Race Week Lagherta zajęła pierwsze miejsce, Magic Twelve zajęła drugie miejsce, a Vakkorama Sailing Team zajęła trzecie miejsce w ICR 1.

Na koniec zaciętej walki Vakkorama Sailing Team, która zajęła trzecie miejsce, świętowała na scenie swój sukces. Trofea wręczył zwycięzcom Özlem Akdurak, prezes Federacji Żeglarskiej.