Mistrzostwa Turcji Moto Drag Championship w Antalyi

W Antalyi odbyły się wyścigi drugiego i trzeciego etapu Tureckich Mistrzostw Moto Drag, które są włączone do kalendarza wyścigów Tureckiej Federacji Motocyklowej na rok 2021. Zespół Manisa BBSK Motor Sports odniósł znaczący sukces w trwających dwa dni wyścigach. Nasi sportowcy İbrahim Nişli i Kamil Kirbaş; zdobywając pierwsze miejsce w dwóch kategoriach i drugie miejsce w dwóch kategoriach; Kamil Kırbaş pobił rekord toru w Kepez Drag Track, osiągając 8.229 sekundy.

Na Antalya Kepez Drag Track miały miejsce emocje związane z wyścigami 2. i 3. etapu Turkish Drag Championship. W wyścigach, w których wzięło udział 13 sportowców z 100 prowincji nasi sportowcy z Manisa Metropolitan Municipality, İbrahim Nişli i Kamil Kırbaş odkurzyli tor. W ramach wyścigów rewanżowych Kamil Kırbaş z Manisa Metropolitan Belediyespor zajął pierwsze miejsce w klasie Pro Street; Zajął drugie miejsce w wyścigu Super Street Class. Inny zawodnik z Manisa BBSK, İbrahim Nişli, zdobył pierwsze miejsce w klasie Street 2; Zajął drugie miejsce w wyścigu klasy Pro 750.

3. Nie przeszli wyścigów nóg

Zawodnicy naszego zespołu Manisa BBSK Motor Sports nie zaliczyli pustych wyścigów trzeciego etapu. Podczas gdy nasz zawodnik Kamil Kırbaş zajął pierwsze miejsce w wyścigu Pro Street Class; Zajął drugie miejsce w wyścigu Super Street Class. İbrahim Nişli zajął pierwsze miejsce w wyścigu klasy Street 3 i zajął drugie miejsce w wyścigu klasy Pro 750.

Rekord toru pochodzi od naszego sportowca Kamila Kırbaş .a

Zawodnik Manisy Metropolitan Belediyespor, Kamil Kırbaş, pobił rekord Kepez Drag Track z wynikiem 8.229 sekundy, a zawodnicy zdobyli puchary na koniec wyścigu. Członek zarządu Manisa BBSK Velihan Yumrukaya pogratulował naszym sportowcom udanych wyników w Kepez Moto Drag Races.