Nowe inwestycje w centrum narciarskim Erciyes

Nowe inwestycje w centrum narciarskim Erciyes
Nowe inwestycje w centrum narciarskim Erciyes
Subskrybuj  


Burmistrz gminy miejskiej Kayseri dr. Memduh Büyükkılıç zbadał budowę nowo wybudowanej kawiarni i sklepów ze sprzętem narciarskim w ośrodku narciarskim Erciyes oraz inne prace i odwiedził rzemieślników. Prezydent Büyükkılıç stwierdził, że ich celem jest dalsze wykorzystanie potencjału Kayseri i Erciyes i w tym kontekście nowe obiekty kazanstwierdził, że tak.

Sekretarz generalny gminy metropolitalnej Hüseyin Beyhan, zastępca sekretarza generalnego Hamdi Elcuman, Erciyes A.Ş. Murat Cahid Cıngı, przewodniczący rady dyrektorów, Ahmet Şeref Bahçecioğlu, kierownik wydziału studiów i projektów oraz Salih Özgöncü, kierownik wydziału kultury i spraw społecznych.

„NASZE WYSIŁKI W CELU ZASPOKOJENIA POTRZEB ŚWIATOWEJ MARKI ERCIYY KONTYNUUJĄ”

Burmistrz Metropolita dr. W oświadczeniu o swoich kontaktach w ośrodku narciarskim Erciyes, Memduh Büyükkılıç stwierdził, że jego wysiłki w celu zaspokojenia potrzeb Erciyes i wyeliminowania jego braków są kontynuowane i powiedział:

„Jako światowa marka, nasza Erciyes kontynuuje nasze wysiłki, aby sprostać jej potrzebom i wyeliminować jej braki. Ośrodek narciarski o międzynarodowych standardach, szczególnie dziękujemy naszemu prezesowi Hasekiemu. Oczywiście budujemy tu 18 zakładów mechanicznych, z których 19 jest nowy. Ponadto istnieją 32 trasy narciarskie i 102 km tras narciarskich. W celu zaspokojenia potrzeb tutaj na międzynarodowych standardach, nasze sklepy są uzupełniane o 6 nowych kawiarni, nowych miejsc zaopatrzenia w sprzęt narciarski i są w trakcie ukończenia. Ponadto nasz Ośrodek Akademii Narciarskiej został doprowadzony do stanowiska, w którym nasz Spor A.Ş. będzie wychowywał nasze dzieci. Ta kompilacja jest gotowa. Ponownie, oprócz tego wszystkiego, 3 z naszych nowych hoteli zostały oddane do użytku w tym sezonie, a budowa 3 hoteli trwa.”

TELEFON Z BÜYÜKKILIÇ DO OPERATORÓW CZEKAJĄCYCH NA TEREN HOTELOWY

Büyükkılıç zwrócił się również do operatorów, którzy wcześniej kupili grunt pod budowę hotelu w ośrodku narciarskim Erciyes i nie rozpoczęli jeszcze prac budowlanych, i powiedział: „Postępowania sądowe, które otworzyliśmy, aby przypomnieć naszym przyjaciołom, kto kupił grunt i pozostawione w pewnym sensie bezczynnie, również trwają. Przypominamy mu również. Jeśli opracowują projekt i kładą podwaliny, wyrażam tutaj, że z łatwością przeanalizujemy proces dotyczący tej sprawy. Jak powiedzieliśmy, naszym celem jest stworzenie tutaj obiektów. kazani odpowiedzieć na potencjał Erciyes”.

„NIE WYRAŻAMY KAYSERİ TYLKO JAKO OŚRODEK NARCIARSKI”

Podkreślając, że nie opisują Kayseri jako zwykłego ośrodka narciarskiego, burmistrz Büyükkılıç powiedział:

„Jak wiecie, nasz potencjał pasażerski nadal napływa do naszego miasta, zwłaszcza do naszego ośrodka narciarskiego, z lotami czarterowymi z zagranicy, zwłaszcza z Rosji, Polski, Ukrainy, Czech i Białorusi. Najprawdopodobniej w tym roku będą pochodzić z Ameryki Łacińskiej. Przypominam również o naszym potencjale turystycznym, który stworzy destynację połączoną z Kapadocją. Nie opisujemy Kayseri jako zwykłego ośrodka narciarskiego. Nie chcemy, żeby nasze Erciye zmieściły się w taki sposób w cztery miesiące. Wspólnie z naszym Centrum Wysokogórskim kontynuujemy nasze wysiłki, aby zapewnić tu możliwości turystyki górskiej i innych działań. Nasze Centrum Wysokogórskie zaczęło już zdobywać duże uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Ponownie budujemy jeszcze 6 obiektów i boisk piłkarskich, aby sprostać tutejszym potrzebom. Posiadamy również korty tenisowe. Oprócz tego, nasze prace toczą się szybko, zgodnie z logiką stworzenia drugiego centrum z naszą krytą pływalnią w standardzie olimpijskim, naszą siłownią, torami gimnastycznymi i centrami fitness, a także zaplanowaniem tam naszego hotelu. Poprzez te wszystkie piękne wydarzenia, chcę dalej nieść potencjał naszego Kayseri, przyczyniać się do lepszego upamiętnienia naszego miasta, aby to piękne miasto, które jest centrum przemysłowym i handlowym, zostało zapamiętane z jego historyczną, kulturową i inny potencjał turystyczny.”

„GASTRONOMIA TO NASZYM MUSI MIEĆ”

Prezydent Büyükkılıç określił wartości gastronomiczne jako niezbędne i stwierdził, że będą one nadal działać w tym kierunku: „Poza tym różne cywilizacje są naszym sine qua non. kazanPrzypominam naszym przyjaciołom, że nasi goście nie powinni ignorować naszych cech i uroków gastronomicznych. Życzę powodzenia w tej pracy. Mamy nadzieję, że nasze interesy, które odpowiadają duchowi i naturze naszego Kayseri, odbywają się tutaj metodą przetargów i odpowiedzą na tę piękną potrzebę. To miasto marek i oczywiście nasze Erciyes, które nosi je w swoim ciele, sprawia, że ​​jest marką nie tylko z kiełbasą, pastrami i ravioli, ale z logiką „jesteśmy tam” na każdym polu , ale mówię to, bo na to zasługuje. Mam nadzieję, że nie przestanę, mówię, biegnij dalej” – powiedział. Prezydent Büyükkılıç spotkał się również z lokalnymi i zagranicznymi turystami podczas wizyty u kupców w Erciyes. sohbet On.

Pokaz przemysłu kolejowego Armin sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar