Reprezentacja Turcji w siatkówce pokonała ostatnią mistrzynię olimpijską Chiny 3:0

Reprezentacja Turcji w siatkówce kobiet pokonała dżinna na igrzyskach olimpijskich w Tokio

Reprezentacja Turcji w piłce siatkowej kobiet pokonała Chiny 2020:3 na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 0.

W pierwszym secie reprezentanci osiągnęli oczekiwany przez siebie występ dzięki skutecznym liczbom zagrywek i zakończyli go z przewagą 25-21. Sułtani sieci, którzy dobrze rozpoczęli drugiego seta, zdołali wyeliminować ostatniego mistrza olimpijskiego z Chin. The Nationals zakończyli drugiego seta z przewagą 25-14. Reprezentacja narodowa zdołała zaimponować chińskiej obronie skutecznymi atakami w ostatnim secie, a Sułtanowie Sieci świetnie rozpoczęli, pokonując w ostatnim secie Chiny 25-14.

W drugim meczu grupy „Sultans of the Net” zmierzą się z Włochami we wtorek 27 lipca o godzinie 10.25:XNUMX CEST.