Ankutsan Rally Team szybko rozpoczyna Rajdowe Mistrzostwa Europy 2021

rajdowy zespół ankutsan szybko rozpoczął rajdowe mistrzostwa europy

Ankutsan Rally Team, który odniósł liczne sukcesy w dotychczasowych rajdowych mistrzostwach, szybko rozpoczął Rajdowe Mistrzostwa Europy 2021.

Ankutsan Rally Team, pilotowany przez przemysłowca i biznesmena, partnera założyciela Ankutsan, Mustafę Çakala, dołączył do zespołu GP Garage swoim nowym pojazdem w wyścigu European Rally Trophy Esok Rally Eskişehir. Dokonując szybkiego startu w wyścigu i dodając wizualną ucztę, Çakal osiągnął piąty najlepszy czas w pierwszych dwóch etapach za kierownicą samochodu Hyundai i20 R5, który po raz pierwszy przyjechał do Turcji. Ekipa, która przebiła oponę na 5. etapie, mimo przejechania etapu z przebitą oponą, mimo przejechania etapu z przebitą oponą, mimo przejechania etapu 3. zajęła 11. miejsce, podczas gdy na 4. etapie preferowała kontrolowaną jazdę; Ukończył dzień 8. w klasyfikacji generalnej i 1. w klasie 5.

Duet Mustafa Çakal i Özgür Akdağ, który bardzo dobrze bawił się drugiego dnia rajdu, ukończył 8. etap na trzecim miejscu i zwrócił na siebie uwagę. Mustafa Çakal, który na metę Rajdu przyjechał jako 8. w Klasyfikacji Generalnej i 1. w Klasie 5, zdobył dobre punkty do Mistrzostw ERT.