Przykładowa szkoła Atacama Eskişehir OSB została zbudowana w Turcji

ATAC eskisehir OSB turkiyeye próbki zbudowano szkoły
ATAC eskisehir OSB turkiyeye próbki zbudowano szkoły

Tepebaşı Mayor Dt. Ahmet Atac, Eskişehir OSB niezwykle nowoczesny, wygodny i Turcja powiedział, że wiek próbek musi zbudować szkołę.Tepebaşı Mayor Dt. Ahmet Ataç odwiedził Prywatną Anatolijską Szkołę Zawodową i Techniczną Eskişehir OSB, która została oddana do użytku przez Eskişehir OSB w celu zaspokojenia potrzeb wykwalifikowanego personelu w branży Eskişehir przy użyciu najnowszych systemów technologicznych. Powitani przez prezesa Eskişehira OSB Nadira Küpeli, wiceprezesa Eskişehira OSB i przedstawiciela założyciela szkoły Metin Saraç, dyrektora szkoły Rahmi Özyiğit, a także dyrektorów szkoły, burmistrz Ataç odwiedził szkołę i otrzymał informacje o szkole.

Staramy się, aby szkoła była numerem jeden w Turcji

Tepebaşı Mayor Dt. Ahmet spinacze do szkoły, klas i warsztatów gezdirerek szczegółowe informacje, że prezes Eskişehir OSB rzadki kolczyk, EOSB przenoszący profesjonalistów i chcą zrobić Technikum jako szkoła numer jeden w Turcji: „Stworzyliśmy naprawdę wielkie marzenia o założeniu tej szkoły. Wierzę, że stworzyliśmy najlepszą szkołę w naszym kraju. Nasz cel przed Eskişehir w Turcji, a potem do szkoły, która zyskała sławę na świecie - powiedział.

Ta szkoła będzie służyć jak fabryka

Stwierdzając, że są szczęśliwi mogąc zrealizować 25-letnie marzenie przemysłu Eskişehir, prezes Küpeli powiedział: „Dzięki tej szkole zrealizowaliśmy 25-letnie marzenie przemysłu Eskişehir. Podczas budowy naszej szkoły, nad którą pracowaliśmy od dłuższego czasu, nasz wiceprezes i przedstawiciel założycieli szkoły Metin Bey, wszyscy nasi koledzy i nasz zespół byli bardzo zainteresowani każdym szczegółem podczas budowy. Zbudowaliśmy idealną szkołę, która będzie godna naszych uczniów i nauczycieli pod każdym względem i oddajemy ją w służbie naszej prowincjonalnej branży. Młodzi ludzie, którzy zostaną stąd wychowani, odegrają wielką rolę w zaspokojeniu zapotrzebowania na wyszkoloną siłę roboczą naszego prowincjonalnego przemysłu. Ta szkoła będzie służyć jak fabryka. Każdy z naszych uczniów jest naszym uczniem. Staramy się tutaj zapewnić im pełne wykształcenie. Nasi młodzi ludzie, którzy stąd dorastają, wniosą wielki wkład w innowacyjny rozwój i transformację naszej branży ”.

Wraz z nowym budynkiem liczba uczniów sięgnęła 373

Przekazując informacje o szkole na temat wizyty, wiceprzewodniczący Eskişehir OSB i przedstawiciel założycielski szkoły Metin Saraç powiedział: „W zeszłym roku rozpoczęliśmy naukę w naszym tymczasowym budynku ze 100 uczniami, a wraz z ukończeniem nowego budynku rozpoczęliśmy nowy rok akademicki z łącznie 273 studentami, przyjmując 373 nowych studentów. Kampus główny naszej szkoły liczy łącznie 26 tysięcy metrów kwadratowych i obejmuje 30 sal lekcyjnych, salę gimnastyczną, salę konferencyjną, bibliotekę, warsztaty, powierzchnię wystawienniczą, laboratoria, jadalnię. Nasza szkoła posiada wydziały technologii metali, technologii automatyki przemysłowej, technologii tworzyw sztucznych, technologii maszyn oraz technologii elektrycznych i elektronicznych. W tym roku rozpoczęliśmy kształcenie na 3 wydziałach ”.

Doceniam pracę Eskişehir OSB w dziedzinie edukacji.

Tepebaşı Mayor Dt. Ahmet Ataç stwierdził, że Zorganizowana Strefa Przemysłowa Eskişehir wykonała bardzo dobrą robotę i docenia pracę wykonaną w zakresie edukacji. Specjalna Anatolijska Szkoła Zawodowa i Techniczna EOSB powiedziała, że ​​przykładem Turcji jest szkoła, w której prezydent spinacze: „Nigdy nie odwiedziłem naszej szkoły, a także sfinalizowałem budowę ODPOWIEDZIALNA ZA KAŻDĄ. Dzięki swoim salom lekcyjnym i warsztatom stała się niezwykle nowoczesną szkołą zawodową dostosowaną do wymagań wieku. Zarząd zorganizowanej strefy przemysłowej w Eskişehir wykonał świetną robotę, wnosząc ogromny wkład w edukację. Zostawili gigantyczną pracę na wiele lat, aby szkolić ludzi w branży Eskişehir. Zbudowali szkolny przykład dla Turcji. Gratuluję Prezesowi Zorganizowanej Strefy Przemysłowej Eskişehir Panu Nadirowi Küpeli, Wiceprzewodniczącemu i Przedstawicielowi Założycielowi Szkoły Panu Metin Saraç, członkom zarządu i rady nadzorczej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do budowy szkoły . Widziałem uważnie, że nasze dzieci, które tu dorastają, ukończą szkołę ze złotą bransoletką. Będą służyć naszemu miastu i przemysłowi. Z całego serca wierzę, że uczniowie wychowani dzięki możliwościom w klasach i warsztatach, które widziałem w tej szkole, wniosą bardzo poważny wkład w rozwój technologiczny naszej branży w nadchodzących latach dzięki temu niezwykłemu środowisku edukacyjnemu ”.

Armin

Pokaz przemysłu kolejowego 2020

sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar